Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Už jsem se obrátil/a i na jiného bílého mága, ale zaplatil/a jsem mnoho peněz a ješte stále nevidím žádnou změnu mojí situace.

Už som sa obrátil/a aj na iného bieleho mága, ale zaplatil/a som veľa peňazí a ešte stále nevidím žiadnu zmenu mojej situácie.
Jak mám vědět, že tentokrát to bude jiné?

Samozřejmě se tu napřed nabízí otázka u jakého mága jste byli. V dnešní době existuje na internetu neskutečně mnoho webových stránek, které neudávají žádnou adresu, neposkytují žádné další kontaktní informace ani nenabízejí možnost navštívit daného mága osobně.

Právě v bílé magii je důležité si s mágom i osobně popovídat, navštívit ho nebo s ním přinejmenším navázat telefonický kontakt. V případě, že tyto podmínky nebudou splněný, což je případem mnohých internetových stránek, je možné předpokládat, že nám nebude poskytnuta ani žádná pomoc nebo podpora ze strany bílé magie. Magie pouze prostřednictvím e-mailové komunikace je nesmysl.

Naopak, bílá magie může velmi dobře pomoct, pokud klient nebo zájemce o některou z magických služeb navštíví daného mága osobně. V konečném důsledku to znamená, že osobní kontakt není pro bílou magii nevyhnutelný, avšak je velmi cenný a užitečný, což se nám doposud prokázalo v praxi. Pokud osobní kontakt není možný, v takovém případě je dobrý i telefonický rozhovor, avšak možnost vidět se osobně tváří v tvář (např. přes Skype&hellipWinking je ještě lepší. Toto jsou takové hrubé podmínky toho, abychom mohli společně pracovat na dosažení cíle.

Pokud došlo k osobnímu kontaktu nebo dokonce mág navštívil klienta osobně, další otázkou je to, co přesně dělal, nebo jaké pomůcky přitom použil. Zásadně je vždy velmi dobré navštívit mága osobně a pocítit v atmosféře něco zvláštního, něco neobvyklého. Prostory, ve kterých mág převážně vykonáva magii jsou nabité energíí, a když do nich člověk vstoupí, může cítit něco neobyčejného. Pokud tomu tak není, v takovém případě byste měli svoje rozhodnutí začít s takovým mágem spolupracovat ještě přehodnotit. Může to znamenat i to, že to přání, které nás k takovému „mágovi“ přivedlo, by se mělo na určitou dobu odložit. Bílá magie však neznamená, že jen proto, že jste vykonali nějaký rituál, můžete hned očekávat i výsledky.

Jako příklad můžeme uvést nějakou situaci z oblasti milostné magie. Muže, po kterém toužíte, ale momentálně má přítelkyni, nebudete moct pomocí rituálu od jeho přítelkyně oddělist a způsobit to, že se rozejdou. Rituály a bílá magie potřebují častokrát i celé měsíc než uvidíme první výsledky a často vyžadují i práci na sobě samých. Je to přirozený proces, které někdy potřebuje delší čas a vyžaduje i trpělivost a houževnatost.

Foto © Pavol Malenký / Marion Daghan-Malenky / Daghan-Malenky GmbH