Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Musí člověk - klient v magii věřit, aby fungovala?

Musí človek - klient v mágiu veriť, aby fungovala?
Spolupráce © gehringj - Istockphoto.com/pmalenky

Nemusí věřit, ale musí spolupracovat. Víra je významná, ale podstatná je spolupráce. Člověk nemusí vůbec věřit v magii ani nám samotným, ale podstatné je, aby poslouchal naše rady a aby respektoval naše pokyny. Když například klientovi řekneme, aby si přečetl určitou knihu, je podstatné, aby si ji skutečně přečetl. Když mu povíme, aby si udělal koupel ve slané vodě, aby ji udělal. Toto jsou podstatné věci.

Čarodějové a šamani v minulosti plnili úlohu lékařů, psychologů, rádců a mudrců. Stačí, když jste odhodlaní svou situaci řešit a chcete lepší život. Nejde proto ani tak o víru v magii nebo důvěru v nás, jako o samotné Vaše rozhodnutí, že se Vám dostane pomoci. Pokud v to věřít, cesty se vždy najdou!

Pokud klient projevuje velké pochybnosti, pokusíme se zodpovědě všechny jeho otázky, ale nebudeme ho nijak přesvědčovat. Pochybující, nejistí lidé v zoufalé životní situaci jsou často ideální kořistí různých šarlatánů, u kterých často také skončí. My prosazujeme zodpovědný a proaktivní přístup, ke kterému musí člověk i sám dojít.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede

Co v případě, když se požadovaného cíle nedosáhne?

Čo v prípade, že sa požadovaný cieľ nedosiahne?
Naše záruky © DNY59 - Istockphoto.com/pmalenky

Touženého cíle se nedosáhne pouze v případě smrti. Vždy pracujeme na daném problému do té doby, než je problém nějakým způsobem v pozitivním smyslu vyřešený. A vždy existuje nějaká možnost, jak ty věci zesílit nebo udělat jinak, a vždy je nějaká cesta zpět.

Například: I když si ten nějaký partner najde někoho jiného, ještě to neznamená, že s tím někým jiným bude i šťastný a že od něho nikdy neodejde. Čím rychleji a čím víc se klient dokáže odpoutat od času, tím lépe. Nedávat si žádné časové horizonty jako např. musí to klapnout do 3 měsíců a když to do té doby neklapne, nebylo dosaženo cíle. My se soustředíme jen na cíl a ne na čas. To, na co se soustředíme, je kvalita. Aby smyslem celé naše práce bylo štěstí, láska a spokojenost klienta. A na tom pracujeme do té doby, než toho není dosaženo, proto to může trvat někdy i několik roků.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede

Jaké garance poskytujete? Kde mám záruku, že se bílou magií dosáhne mého kýženého cíle?

Aké garancie poskytujete?
Naše záruky © DNY59 - Istockphoto.com/pmalenky

To, co Vám můžeme my jako mágové zaručit je, že daný vztah nebo nějaká situace dostane novou šanci. Pokud chcete získat nazpět svého partnera, dokážeme Vám zaručit, že spolu znovu začnete komunikovat. Pokud někdo hledá práci, tak bude mít příležitost tu práci dostat. To, jestli v té práci i zůstane nebo ne, už závisí na něm. Do jaké míry tedy využijete tuto druhou šanci závisí jen na Vás.

Například: Partnerka odešla od partnera, protože ji partner podváděl. Bílou magií se dá udělat, aby se ta partnerka k němu vrátila a dala mu novou šanci. Ale pokud ji bude zase podvádět, partnerka od něj znovu odejde. A to už není chyba magie, ale chyba toho člověka. Další přiklad, které můžeme uvést: Někdo přijde o práci kvůli svému lajdáckému přístupu. To, co my můžeme magií udělat je, aby dostal novou práci. Ale pokud nezmění svůj přístup a bude znovu lajdák, práci znovu ztratí.

Magií se dá vždy udělat to, aby člověk dostal v daném směru novou šanci. Zároveň je ale potřebné, aby když tu šanci dostane, ji i správně využil. I z tohoto důvodu potřebujeme s klienty jednou do týdne hovořit a také je potřeba, aby četli doporučenou literaturu a řídili se našimi pokyny.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede