Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Kolik stojí věštení a jaké jsou podmínky věštení?

Koľko stojí veštenie a aké sú podmienky veštenia?
Cena za věštění © OlgaLIS - Istockphoto.com/pmalenky

Bezplatnou analýzu poskytujeme i v rámci věštení, ale maximálně na 10 let a ne víc. Bezplatně poskytujeme tedy jen krátkou odpověď zpravidla jen na jednu konkrétní otázku. Pokud máte zájem o podrobnější konzultaci v oblasti vykládání karet, analýzu vztahu a celkový výklad vaší budoucnosti, rádi Vám vypracujeme věštecký rozbor Vašich otázek a situace, konkrétné ray a prognózy do budoucnosti. Cena za takovou analýzu - věštění je 75 EUR. Platby přijímáme na účet v ČSOB, který Vám obratem zašleme anebo můžete použít PayPal konto z naší webové stránky. Všichni klienti této služby dostávají automaticky 5-6 stran písemné analýzy. Můžete také dostat podněty pro meditaci a magickou práci. Písemný výklad zasíláme v příloze e-mailu zpravidla do 4-5 pracovních dní od potvrzení Vaší objednávky a připsání platby na náš účet. Konzultace v oblasti vykládání karet se dá dojednat i jako telefonická nebo přes Skype, kde můžete mít neomezené množství otázek přímo v průběhu rozhovoru (60 min). Osobní setkání je možné.

Při předpovídání budoucnosti používáme různé metody věštení - patří sem například výklad z tarotových nebo cikánských karet, numerologie, intuitivní věštění nebo runy. Na všechny výklady si necháváme dostatek času a připravujeme se na ně meditací. Pokud Vás zajímají minulé životy a chtěli byste vědět proč se Vám něco děje z karmického hlediska, tak Vám můžeme vypracovat i písemnou analýzu Vašich minulých životů.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede

Jaké jsou vaše ceny za magické služby?

Aké sú vaše ceny za magické služby?
Ceny za magii © urbancow - Istockphoto.com/pmalenky

Na naší stránce nenajdete žádný ceník za magické služby nebo rituály. Cena je vždy individuální a závisí na konkrétním klientovi. Každého klienta a jeho situaci posuzujeme individuálně. To znamená, první analýzu situace klienta, který se zajímá o některou z našich služeb, poskytujeme bezplatně a všechno ostatní je podle individuálních věcí. Až potom Vám můžeme říci, zdali je vůbec možné magii použít a kolik to bude stát.

Protože i magie lásky závisí na různých věcech. Například na tom, jak dlouho jsou partneři od sebe, kolik jiných lidí je do toho zainteresovaných, pokud ten druhý partner už má někoho jiného, pokud jsou do toho zainteresované děti nebo rodiče. Je tam vždyc tisíc různých aspektů, které na to mají vliv. V některých případech použití magie dokonce nedoporučujeme. Asi 50% klientů, kteří nám píší, radíme magii z různýdch důvodů nepoužívat. I kvůli tomu je tato první vstupní analýza problémů vždy bezplatná. V takovýchto případech doporučujeme klientům jednorázové sezení u Jara nebo u Darinky. Tato sezení zahrnují: meditace, energetickou práci, doporučení vhodné duchovní literatury, poradenství ohledně zdravé výživy nebo vypracování I-ťingu.Taková konzultace stojí 75 EUR a trvá asi hodinu a půl. Mnozí odcházejí spokojení už po této konzultace a rozhodnou se svůj problém řešit sami na základe dobře míněných doporučení a literatury. Složitější a dlouhodobější problémy vyžadují individuální péči a také další sezení.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede