Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Je magie vhodná pro každého klienta nebo kdy magii nedoporučujete a musíte klienta odmítnout?

Je mágia vhodná pre každého klienta alebo kedy mágiu neodporúčate a musíte klienta odmietnuť?
Magie © Necip Yanmaz - Istockphoto.com/pmalenky

Magie není vhodná pro každého klienta a někdy musíme klienta i odmítnout. Ve všeobecnosti magii nedoporučujeme do 24 let. Je to dané nevyzralostí Bytosti jako takové a nedá se urychlit něco neurychlitelného. Magii nedoporučujeme ani tehdy, pokud jsou u klienty nějaké psychické poruchy. Samozřejmě jsou i další situace, když magie jednoduše není vhodná a je vhodné použít něco jiného. Je to však vždy velmi individuální, a proto to i individuálně posuzujeme. Posuzujeme také to, do jaké míry je člověk, který má zájem stát se naším klientem, stabilní. To je také velmi důležitá věc. Stabilní znamená, že v kritických situacích dokáže zachovat aspoň do jisté míry chladnout hlavu.

V případě, kdy magii nedoporučujeme, určitě doporučujeme pro klienta alespoň vhodnout duchovní literaturu, meditace, věštění nebo jednorázové sezení s Jarem nebo Darinkou.

Bílá magie. Weiße Magie.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede

Je nutná spolupráce i z mojí strany a v čem spočívá?

Je nutná spolupráca aj z mojej strany a v čom spočíva?
Spolupráce © Pavol Malenký I Daghan-Malenky GmbH

Při věštění není nutná žádná spolupráce. Co se týká bílé magie, je to vždy individuální. To znamená, všeobecně doporučujeme klientům číst duchovní literaturu. Tato literatura je zvolená vzhledem k věku, pohlaví a problému, který člověk má.

Dále doporučujeme modlitby s tím, že každý podle své víry. Nikomu nevnucujeme žádnou víru nebo náboženství. Samozřejmě důležit je i koncentrace na nás. Od klienta potřebujeme, aby si jednou za den nebo za dva dny našel chvilku a v tomto čase meditoval při zapálených svíčkách, četl, modlil se nebo se koncentroval na nás. Různým klientům doporučujeme různé barvy svíček při meditaci, protože každá barva má pozitivní vliv na jiný problém. Také je potřeba uděla si jednou za týden koupel ve slané vodě. Když bude klient dodržovat všechny naše rady a pokyny, požadovaného cíle dosáhne mnohem rychleji.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede