Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Co v případě, když se požadovaného cíle nedosáhne?

Čo v prípade, že sa požadovaný cieľ nedosiahne?
Naše záruky © DNY59 - Istockphoto.com/pmalenky

Touženého cíle se nedosáhne pouze v případě smrti. Vždy pracujeme na daném problému do té doby, než je problém nějakým způsobem v pozitivním smyslu vyřešený. A vždy existuje nějaká možnost, jak ty věci zesílit nebo udělat jinak, a vždy je nějaká cesta zpět.

Například: I když si ten nějaký partner najde někoho jiného, ještě to neznamená, že s tím někým jiným bude i šťastný a že od něho nikdy neodejde. Čím rychleji a čím víc se klient dokáže odpoutat od času, tím lépe. Nedávat si žádné časové horizonty jako např. musí to klapnout do 3 měsíců a když to do té doby neklapne, nebylo dosaženo cíle. My se soustředíme jen na cíl a ne na čas. To, na co se soustředíme, je kvalita. Aby smyslem celé naše práce bylo štěstí, láska a spokojenost klienta. A na tom pracujeme do té doby, než toho není dosaženo, proto to může trvat někdy i několik roků.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede

Jak dlouho bude trvat, než se dosáhne mého cíle?

Ako dlho bude trvať, kým sa dosiahne môj želaný cieľ?
Doba trvání © Djordje Zoric - Istockphoto.com/pmalenky

Dosáhnutí požadovaného cíle je vždy individuální a závisí do na různých věcech. Předpokládaná doba dosáhnutí výsledku jsou 3-4 měsíce od započetí magické činnosti. Časový rámec je však od 7 dní od započetí rituálu až po několik roků. Znovu v závislosti na tom, jak náročné to je a kolik lidí je do toho zainteresovaných.

Například: Nějaká situace, kde partner odešel od partnerky a zatím spolu stále komunikují, jejich odloučení je ještě čerstvé, ani jeden z nich nemá jiného partnera, nejsou tu žádní milenci nebo milenky; v takovém případě se dá cíle dosáhnout určitě velmi rychle. Ale pokud již mají jiné partnery, rodiče jsou proti jejich vztahu nebo se jeden z partnerů odstěhoval do zahraničí, pak trvá dosáhnutí požadovaného výsledku delší dobu.

A další věcí na které to závisí je i spolupráce klienta. Do jaké míry je klient schopný a ochotný všechny naše rady a energie, které mu posíláme přijmout.

Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede