Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Jaký význam má zasvěcení do voodoo a co to obnáší?

Aký význam má zasvätenie do voodoo a čo to obnáša?
Zasvěcení © adventtr - Istockphoto.com/pmalenky

Voodoo je náboženství. Existuje neskutečné množství různých mistrů a každý z nich má svou vlastní techniku. Zasvěcení ve voodoo funguje tak, že člověk se spojí s určitým božstvem. Ve voodoo jsou vzývána určitá božstva, například Erzulie pro lásku nebo Loco pro léčení, ale každý člověk má určitou predispozici komunikovat víc s jedním božstvem a zasvěcení ve voodoo znamená spojení právě s tímto božstvem.

Zasvěcení může fungovat i tak, že zasvěcenec odevzdává část těla tomu božstvu a to božstvo se potom snaží skrz tu část těla s ním komunikovat. Není to však něco, co bychom Vám doporučovali. Při zasvěcení je lepší, když s tím božstvem budete mít telepatický kontakt a bude se Vám snažit říci, co máte a co nemáte dělat. To je hlavním cílem zasvěcení - komunikace mezi božstvy a člověkem. A k tomu patří i astrální cesty. Není to tedy jen otázka techniky, ale otázka duchovného rozvoje a otázka toho, jaký ten člověk je. Skutečný mág musí pracovat na svých slabostech a skutečný zasvěcenec se nesmí nikoho a ničeho bát!

Mnoho mágů nebo kultur používá různé drohy na to, aby se dostali do astrálu (např. kokain, marihuan, hašiš, lysohlávky..). Tuto metodu vůbec nedoporučujeme, protože vede k poškozování zdraví důležitých energetických center, které jsou pro mága a jeho práci důležité. Kromě toho takové vstupy do astrálu zůstávají z větší části nepochopené a mág má málo síly na to, aby se v astrále mohl pohybovat, kde chce, a aby se mohl dostat k potřebným informacím. Kromě toho má mág i málo síly na to, aby si podmanil různé bytosti, které když v astrálu přemůže, mu mohou poskytovat různé služby.

Milostná magie, Spojování partnerů. Partnerzusammenführung. Liebesmagie.

Přeloženo ze slovenského originálua: Biela mágia: Otázky & odpovede