Platby

Bílá magie Daghan-Malenky UG.

Bílá magie

Jak mohu platit?

Když vám bude vykalkulovaná cena za naše služby a vy budete připraven realizovat platbu, jednoduše klikněte na tlačítko níže "Platit".


Budete přesměrováni na PayPal. Zadejte požadovanou částku, zvolte si způsob platby a pokračujte dále ve vašem způsobu platby.

Za naše služby akceptujeme platby on-line, akceptujeme také platbu prostřednictvím PayPal jakož i platbu přes všechny fungující platební karty.

Na naší stránce nenajdete cenové sazebníky za magické služby nebo rituály. Posuzujeme totiž každého klienta a/nebo situaci individuálně. Nejprve nám klient zašle potřebné informace (jméno, datum narození a dostupnou fotografii) poštou nebo přes e-mail. Po jejich obdržení provedeme vstupní bezplatnou analýzu vašich problémů.

V následném telefonickém rozhovoru vám vysvětlíme možnosti řešení vaší situace magickým způsobem. Z naší strany sledujeme, zda by byl náš magický zásah v souladu s etickými zákony a také jaký rozsáhlý magický zásah a množství energie bude nutné dodat, aby se váš problém vyřešil k vaší spokojenosti.

Bílá magie - Platby

Foto © zentilia http://www.istockphoto.com I pmalenky

Děkujeme, že jste si vybrali naši Společnost pro životní poradenství a bílou magii. Je nám potěšením s vámi pracovat!

Logo Platby

Bude nás samozřejmě velmi těšit, když se rozhodnete využít naše služby. Zato vám z celého srdce děkujeme.

Přeloženo ze slovenského originálu: Bielá mágia: Platby

Kdo hledá, najde!

Nenašli jste, co jste hledali? Zveme vás na naše webové stránky.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.