Bílá magie Daghan-Malenky UG.

Bílá magie

Jak mohu platit?

Když vám bude vykalkulovaná cena za naše služby a vy budete připraven realizovat platbu, jednoduše nás kontaktujte a obratem vám zašleme naše bankovní údaje.

Za naše služby akceptujeme platby on-line, jakož i platbu přes všechny fungující platební karty.

Na naší stránce nenajdete cenové sazebníky za magické služby nebo rituály. Posuzujeme totiž každého klienta a / nebo situaci individuálně. Nejprve nám klient zašle potřebné informace (jméno, datum narození a dostupnou fotografii) poštou nebo přes e-mail. Po jejich obdržení provedeme vstupní bezplatnou analýzu vašich problémů.

V následném telefonickém rozhovoru vám vysvětlíme možnosti řešení vaší situace magickým způsobem. Z naší strany sledujeme, zda by byl náš magický zásah v souladu s etickými zákony a také jaký rozsáhlý magický zásah a množství energie bude nutné dodat, aby se váš problém vyřešil k vaší spokojenosti.

Děkujeme, že jste si vybrali naši Společnost pro životní poradenství a bílou magii. Je nám potěšením s vámi pracovat!

Logo Platby

Bude nás samozřejmě velmi těšit, když se rozhodnete využít naše služby. Zato vám z celého srdce děkujeme.

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.