Bílá magie a Voodoo

Impressum, ochrana osobních údajů

Právní doložka, VOP

Texty, obrázky, grafiky použité na naší webové stránce jsou chráněny zákonem o autorském právu a právech souvisejících s autorským právem (autorský zákon) a další legislativou na ochranu. Tyto materiály mohou být použity výhradně pro osobní a nekomerční účely, a to zcela nebo částečně.

Všechna práva vyhrazena

Vyloučení odpovědnosti a výhrada změn

Naše společnost pro duchovní poradenství a bílou magii Daghan-Malenkov GmbH se snažila sestavit tuto stránku s nejlepším vědomím a úsilím. Avšak není odpovědná za kompletnost, správnost, aktuálnost a technickou správnost informací na stránce uvedených. Také naše společnost pro duchovní poradenství a bílou magii Daghan-Malenkov GmbH není odpovědná za možnou škodu způsobenou prohlížením nebo stahováním dat z naší webové stránky. Společnost pro duchovní poradenství a bílou magii Daghan-Malenkov GmbH si také vyhrazuje právo kdykoli a bez předchozího upozornění měnit nebo doplňovat informace a jednotlivé části této webové stránky.

V případě vašeho zájmu o některou z našich služeb bychom vás rádi upozornili na některé podmínky, za jakých provádíme magickou činnost:

Při provádění magické činnosti nemůžeme předem garantovat úspěch fungování nadpřirozených a / nebo magických sil, protože by to bylo v rozporu se zákonem. Doporučení k provádění magie z naší strany jsou dělány při nejlepším možném využití našich znalostí a úsudku. Přesto jsou pokyny a informace pro klienta nezávazné a nemohou být podkladem pro jakékoliv nároky z jeho strany.

Nárok na poskytnutí esoterických poradenských služeb vzniká až po zaplacení platby. Zaplacením platby v plné výši klient vyjadřuje souhlas se všemi obecnými podmínkami zde uvedenými.

Poradenské služby nenahrazují lékařskou a psychologickou péči! Nenahrazují ani psychiatrickou léčbu! Naše služby doplňují výše uvedenou péči a léčbu.

Klient nemá žádný nárok na vrácení své platby, pokud provedený rituál není úspěšný.

Bílá magie - Všeobecné podmínky

Foto © DNY59 http://www.istockphoto.com I pmalenky

Chceme upozornit na to, že předpovídání budoucnosti, věštění, vykládání karet a poradenství přes telefon nebo e-mail jsou také placené služby.


Vaše podklady nám můžete zasílat e-mailem, přes Facebook, Skype, Viber nebo WhatsApp 0049 1573 0969 172 nebo 00421 903 575 402) nebo nám je můžete zaslat i poštou. Fotografie, které zašlete poštou, nemůžeme bohužel po zahájení magické činnosti vrátit, protože budou použity v magických rituálech.

Minimální věková hranice klientů na používání našich služeb je 24 let.

Linky (hypertextové odkazy) na webové stránky třetích stran


Některé linky (hypertextové odkazy) zmíněné na webové stránce duchovního poradenství a bílé magie Daghan-Malenkov GmbH vás mohou přepnout na jiné webové stránky. Jejich obsah a design, jakož i změny, které se mohou na takové webové stránce uskutečnit nejsou pod naší kontrolou. Proto neodpovídáme za obsah jiných webových stránek, na které odkazuje naše webová stránka. Děláme vše v souladu s: IT-právem, Spolkový soudní dvůr v Německu (BGH) omezuje pro odpovědnost za odkazy na jiné webové stránky.

Google Analytics

Na této webové stránce nepoužíváme žádný analytický software, ani Google Analytics. Proč? Na analýzu našich webových stránek používáme Google Search Console, Sistrix a karlsCORE public. Proto nemusíme na web nainstalovat žádný kód a nemusíme se v tomto směru řídit Nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU). To nám stačí. Z tohoto důvodu nemáme na webstránce ani žádné soubory cookies nebo podobný sledovací program a webové stránky jsou proto rychlejší. Přistoupili jsme k tomuto kroku, protože za poslední 3 roky jsme se na Google Analytics téměř nedívali. A také proto, že celý tento systém a informace, které tam můžeme získat jsou pro nás velmi nepřehledné a málo prakticky použitelné. Nelze tam už získat informace, na které jsme se tam před 3 lety dívali.

agb1

Foto © khz http://www.istockphoto.com I pmalenky

Údaje, které nám pošlete ...

Se všemi osobními údaji, které potřebujeme na bezplatnou analýzu zacházíme přísně důvěrně. Pokud se někdo rozhodne, že se nestane našim klientem, budou údaje z našeho systému vymazány. Pokud nás znovu kontaktuje později, tak nám musí všechny požadované údaje poslat ještě jednou. Tyto údaje (e-maily a přílohy, SMS, zprávy WhatsApp ...) budou vymazány přibližně jedenkrát za 3 měsíce. Na požádání klienta budou vymazány okamžitě.
Když se někdo stane našim klientem, uschováme si ty údaje, které jsou potřebné pro nezbytnou komunikaci a rituály. Každý klient s námi komunikuje takovým způsobem, který mu nejlépe vyhovuje. Například prostřednictvím e-mailu, přes mobil, telefon, Skype, WhatsApp, Zoom, Facebook, Twitter ... Tyto údaje jsou přísně důvěrné a zachováváme o nich mlčenlivost. Vaše osobní údaje nebudou zasílány třetím stranám. okud chce náš klient vědět, co jsme si o něm uschovali, může se kedykoľvek podívat do svého e-mailu složka příchozích zpráv nebo se podívat, co nám poslal přes Facebook, WhatsApp nebo podobné aplikace. Samozřejmě neuschováváme všechno, jen to, co potřebujeme, jak bylo uvedeno výše: "pro nezbytnou komunikaci a rituály". To, co je potřeba, je vždy individuální. Údaje budou použity pro individuální konzultace s klientem, pro poskytnutí pro daný případ důležitých informací, pro vedení a usměrňování klienta a pro rituály. Klient se rovněž zavazuje zachovávat mlčenlivost a v případě porušení si vyhrazujeme právo ukončit naši spolupráci a negarantujeme výsledek magické činnosti.

Newsletter

Súhlas se zpracováním osobních údajů pro účely zasílání občasného newsletteru bude upraven samostatně… To znamená, že i když se někdo stane naším klientem, nebude automaticky zahrnut do našeho e-mailového newsletteru. Klient se musí k odběru našeho newsletteru přihlásit zvlášť, nebo pokud si o někom myslíme, že by mohl mít zájem, tak mu napíšeme samostatný e-mail a požádáme ho o souhlas. Každý se může z odběru našeho newsletteru samozřejmě kdykoliv odhlásit.
Newsletter píšeme ve velmi nepravidelných intervalech a informujeme zájemce o těchto událostech:

 • Meditace: Meditační semináře nebo přednášky, nové semináře a kurzy o mágii.
 • Kniha (film) o magii: Naše kniha je publikována, zveřejnění nových důležitých videí nebo filmov..
 • Nové MP3: Vydání nové motivační písničky, vydání nového meditačního mp3.

Smlouva o zprostředkování ve smyslu článku 28 obecného nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR)

Osoba odpovědná za ochranu osobních údajů: Pavel Malenky: +49 160 95813493.

Ak se vám na naší webové stránce objeví něco znepokojující, můžete mě kdykoli kontaktovat na výše uvedeném telefonním čísle.

Stacks Image 109919

Bíla magie: Impressum

Jsme k zastižení v pracovní dny telefonicky nebo emailem od 10:30 do 19:00 hod. O víkendech a o svátcích od 13:00 do 17:00 hod.

Zapísaný v Obchodnom registri súdu Kassel, IČO: 88 HRB 15208
Daňové identifikačné číslo (IČ DPH): DE 272748576
Konateľ: Marion Daghan-Malenky
Samostatná prokúra: Pavol Malenký

Preložené z nemeckého originálu: Impressum Datenschutz AGB

Mgr. Jana Čermáková
John-F.-Kennedy str.27b
341 28 Kassel
Telefón: +421 903 575 402

Marion Daghan-Malenky
Daghan-Malenky GmbH
Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar


Pavol Malenký
Marion Daghan-Malenky
Mobil: +49 160 9581 3493

Našu úspěšnost můžeme podložit množstvím děkovných dopisů. Přesvědčte se sami! ZDE si můžete prohlédnout zprávy o našich úspěších. Kontakt.

Preložené z nemeckého originálu: Impressum Datenschutz AGB

Známka: Magierin Damona

 • Logo Obrazová ochranná známka

  Logo Obrazová ochranná známka

 • Magierin Damona Nazev značky

  Magierin Damona Nazev značky

Magierin Damona (magička Damona) je registrovaná ochranná známka. Registrace byla provedena Německým úřadem pro patenty a ochranné známky (viz obrázky). Naše logo, stejně jako jméno "Magierin Damona" jsou chráněny autorským právem a jsou majetkem společnosti Daghan-Malenkov GmbH. Používání bez našeho souhlasu není povoleno. Již brzy si budete moci koupit naše produkty pod touto značkou i na Amazone ... Nechte se překvapit ... (brzy vyjde i naše knížka ...)

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a sebeúctu!


Máš pocit, jakoby nad Tvým životem visela kletba? Cítíš, jakoby Tě přemohli zlé síly nebo negativní energie? Víme Tě těchto negativních sil a černé magie zbavit. Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu.

Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.