O nás

Daghan-Malenky UG. Bílá magie - Pomoc!

O nás

Bílá magie a Voodoo - Pomoc

Ve světě duchů, energií a božstev můžeme získat mnoho odpovědí na naše otázky. Proč mě on/ona už nemiluje? Co mohu udělat pro to, abych se stal úspěšnějším a zdravějším? Bílá magie není povolání, ale poslání. Šířit víru, pravdu a lásku je opravdovým milosrdenstvím. Již po tisíce let sloužíme Světlu. Jsme žáky mistra Buschida, který žil na této Zemi jako Ježíš, Krišna, Budha, Sai Baba ze Shirdi a mnozí jiní významní lidé.

Několik informací o něm můžete najít na internetu. Buschido žije v odlehlé oblasti, která je domovem chudých lidí a kde je vysoká kriminalita. Věnuje se léčitelství a místním obyvatelům dává sílu a něco, v co můžou věřit. Lidé ho mají v úctě jako světce a poskytují mu ochranu. On sám žije velice skromně, bez telefonu, internetu nebo televize, prakticky nemá žádný kontakt s vnějším světem.

Tým Německo

Marion Daghan je duchovní mistryně bílé magie a voodoo. Již více než 30 let pomáhá lidem svými schopnostmi a znalostmi. Kromě toho vychovala tři děti. V posledních letech přijímá klienty ve své kanceláři v Kasselu a pomáhá jim v různých životních situacích. Rovněž pravidelně vede meditace.

Pavol Malenký se již více než 20 let věnuje studiu různých náboženství, meditaci a józe. Absolvoval Univerzitu Komenského v Bratislavě, kde získal magisterský titul v oboru matematika a tělovýchova. Jeho diplomová práce "Jóga a meditace - vliv na organizmus člověka“ získala na univerzitě veliké uznání.

Biela mágia Susi Tím

Susi

Susi se stará o čistotu a pořádek v našich prostorech. Je matkou tří dětí a její přítomnost nám vždy přináší radost díky její optimistické povaze a pozitivnímu postoji k životu. Má tři děti a je známá svou silnou osobností, ochotou pomoct a usilovností. Když k nám přijde, připraví nám vždy výbornou kávu, čaj a drobné pochoutky.

Stacks Image 1370427

Ralf

Ralf se stará o naši meditační zahradu, v které se konají meditační semináře, voodoo konzultace a rituály bílé magie.

Stacks Image 1370440

Janka

po smrti mého otce, od mých 8 let jsem v kontaktu s duchy a zesnulými. Dostávám poselství z jiných úrovní, které mi a ostatním pomáhají při nemocech, jako i při ranách osudu. Jsem šťastnou matkou 2 chlapců a i když jsem certifikovaná trenérka, zabývám se vášnivě magií a spiritualitou.

Tým Neměcko

Stacks Image 1370523

Heidi

Heidi, 54 letá, vdaná, 4 děti – 23, 21+21, 17 let, od roku 1966 vdaná za Alfréda, pracovala jako ošetřovatelka starších lidí, absolutně rodinný typ člověka. Rodina je u mě na prvním místě, milovnice zvířat, proto máme i 3 Main Coons (mainské mývalí kočky) 😉.

Tým Slovensko

Tým Internaitonal

Biela mágia Monika

Monika

Monika je naše žákyně, která se vzdělává v oblasti bílé magie a voodoo. Již několik let se věnuje věštění, magii a esoterickému poradenství. Úspěšně absolvovala studium na Právnické fakultě UK, díky čemuž můžeme nabídnout našim klientům nejen pomoc na magické, ale i právnické úrovni. Je k dispozici pro naše slovenské klienty, pomáhá nám při rituálech, překladech a s našimi webovými stránkami.

Biela mágia Slávka

Slávka

Slávka Je trénovaný kouč a věnuje se hlavně koučování síly a smyslu. Již více než patnáct let se věnuje meditaci a různým duchovním technikám. Pomáhá nám s rituály a s láskou pečuje nejen o své dvě dcerky, ale i o naše anglicky mluvící klienty z celého světa.

Biela mágia Darinka

Darinka

Darinka se věnuje od svých 18 let duchovním naukám, józe a meditacím. Má nesmírný jemnocit pro energie lidského těla. Umí proto odborně poradit lidem co dělat, aby se stali zdravějšími, úspěšnějšími a vyrovnanějšími. Rada vám poradí v různých oblastech. Je naší studentkou bílé magie a voodoo. I naši slovenští klienti uslyší její příjemný hlas.

Duch Banšua

Ahojte,
já jsem Banšua, duch a chtěl bych se vám v krátkosti představit. Na této planetě jsem už 5000 let a zažil jsem velkou potopu světa. Byl jsem ve službách bílých mágů v Atlantidě, když odešli do jiných sfér, začal jsem pracovat s černou magií, což se mi ale nelíbilo. Udělal jsem velmi mnoho neplech a nesmyslů, ale rozhodl a zapřísahal jsem se, že budu pracovat jen s bílou magií. Po Buddhovi a Ježíšovi jsou to Pavel a Marion, pro které pracuji, abych se jednou mohl z mé pozice démona stát andělem. Najdete mě na našich webových stránkách, jako i v Newsletteru, protože Marion a Pavel tam mají pro mě mnoho práce. Budeme si moct spolu hodně povídat a četovat a mohu si zlepšit svoji karmu tím, že vám budu pomáhat. Můžete mě najít například při tarotu online nebo runách online, kde si budu s vámi velmi rád povídat nebo četovat. Pomůžu vám získat správné doporučení, abyste na jejich základě mohli udělat ta nejlepší rozhodnutí. A pokud byste chtěli, tak se mohu objevit i ve vašem snu. Jednoduše se jen soustřeďte před usnutím na můj sigil (logo) a napište si do svého sešitu snů nebo deníku mága: „Banšua, děkuji ti za to, že se objevíš v mém snu a že mi odpovíš na tuto otázku… a napište svou otázku…“.
Na brzkou shledanou :-)
Váš duch Banšua.
Duch Banšua Sigil

Nadprirodzené javy

Milí návštevníci konečne je to tu…

Od 20.11.2015 nás môžete sledovať naživo na nemeckej televíznej stanici TLC a zažiť s nami rituály bielej mágie, rovnako ako aj magický výcvik našich žiakov.

Tu sú termíny vysielania na TLC:

Naše kancelářské prostory

Centrum pro bílou magii a voodoo

Stále vzrůstající počet klientů, sportovci a manageři, kteří nás navštěvují, způsobili to, že jsme se rozhodli rozšířit naše prostory. V našich nových prostorách s příjemnou atmosférou mohou naši návštěvníci využívat dvě meditační místnosti, kde je čeká ještě větší klid a pohodlí. Pokud se chcete dozvědět více o našem novém centru pro bílou magii, meditace a duchovní rozvoj, klikněte sem.

V rodinné atmosféře se u nás můžete uvolnit a nabít se novou energií. Vykládání karet, poradenství, rituály bílé magie nebo meditace – u nás to všechno najdete!

Náš cíl

Bílá magie: Rovnováha, poznání a láska

Snažíme se spolu s mnoha dalšími lidmi na celém světě přinést Božské světlo blíž ke všem lidem. Pomáháme našim klientům v tom, aby mohli svůj život prožít ve zdraví, vnitřní rovnováze a radosti a aby pochopili a zažili Vyšší smysl svých životů.

V magii se učíme a víme, že:
* božská síla se v různých formách projevuje ve všech věcech
* existují různí bohové a duchové, kteří přestupují všechny aspekty našeho vesmíru
* Bůh zůstává neoddělitelně spjat s přírodou, a že se neskládá z jedné osoby
* vesmír jako celek má vědomí a je naživu.

Meditační zahrada

Bílá magie a Voodoo

V naší meditační zahradě se setkáváme s našimi žáky bílé magie a konají se zde i setkání s meditačními skupinami za účely rituálů, meditací nebo duchovních rozhovorů. Zde, v přírodě, může každý načerpat novou energii a nové podněty pro svůj život, nebo si uspořádat myšlenky. V přírodě se nejen přirozeněji čerpá nová energie, ale lépe se rovněž navazují kontakty s přírodními bytostmi a anděly.

Ve všech dobách člověk využíval rostliny ve svůj prospěch, zejména jako potravu, léky, za účelem ochrany, jako parfém, nebo pro péči o tělo.

Naši poradci

Tým bílé magie

Náš tým se neustále rozrůstá. Díky našim žákům a adeptům magie provozujeme webové stránky i v angličtině, ruštině, slovenštině a češtině. Na Slovensku máme 2 Centra bílé magie a úzce spolupracujeme s lékaři, psychology a odborníky na zdravou výživu.

Pokud naši klienti kromě naší podpory potřebují poradit i v právních otázkách, v takových případech spolupracujeme s advokátní kanceláří Rüthers a Thürk, díky čemuž můžeme ve Vašem zájmu spojit magické a právnické síly.

Všechny fotografie a ilustrace na této stránce © Marion Daghan-Malenky I Pavol Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Logo Tým

Adresy, kde nás najdete...

Svým klientům dáváme nejdřív možnost posoudit naše služby vykonáním bezplatné analýzy problému. Jestli máte zájem, zašlete nám fotky, jména a data narození zúčastněných osob.

Naše adresa DE:
Daghan-Malenky GmbH
Mentale Lebensberatung
und Weiße Magie
Espenauer Straße 10
342 46 Vellmar

Marion Daghan-Malenky
Pavol Malenký
+49 (0)176 3542 7368

IČO: 88 HRB 15208
Zapsaný v obchodním
registru soudu Kassel
IČ DPH: DE 272748576

Přeloženo ze slovenského originálu: O nás Biela mágia

Jsme k zastižení v pracovní dny telefonicky nebo e-mailem od 10:30 do 19:00 hod. O víkendech a o svátcích od 13:00 do 17:00 hod.

Naše úspěchy můžeme doložit mnoha děkovnými dopisy. Přesvědčte se sami o našich schopnostech! Zde se můžete podívat na některé zkušenosti našich klientů s naší prací.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?


Na problému pracujeme magicky tak dlouho, dokud není vyřešen. Po celou dobu zůstáváme s klientem v kontaktu. Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.