Verejné meditácie

Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

veřejné meditace

Poradenství, pomoc a vedení v různých životních situacích

Milí klienti a návštěvníci naší webové stránky,

ádi bychom Vás informovali, že od října 2016 v nepravidelných termínech organizujeme meditační semináře a přednášky na různá duchovní témata už i na Slovensku. eřejné meditace a přednášky probíhají pod vedením Slávky Strešňákovej a Moniky Slivovej, kkteré mají s meditacemi již dlouholeté zkušenosti.

Meditační semináře probíhají v menších skupinkách, abychom se každému účastníkovi mohli věnovat i individuálně. V případě zájmu je možné si následně dohodnout s účastníky meditace i individuální koučink a vedení.

Meditační semináře jsou vhodné pro všechny hledající lidi, kteří chtějí na sobě pracovat. Naučíme Vás pracovat se strachem, s emocemi, negativními myšlenkami, které Vás blokují, a naučíme Vás, jak vést šťastný a plnohodnotný život.

Čekají na Vás zajímavé přednášky na různá duchovní témata: Aura, astrální cestování, karma, reinkarnace, pět elementů, dvanáct blíženeckých vlastností a mnohé jiné.

Jak to bude probíhat? Naše setkání začneme vždy přednáškou na určité duchovní téma. Potom bude následovat meditace. Při meditací Slávka Strešňáková a Monika Slivová budou vždy předávat všem zúčastněným i energii. Po meditaci bude následovat volná diskuze, při které se navzájem podělíme o své zážitky z meditace a můžeme spolu diskutovat o svém vlastním duchovním rozvoji. Součástí každého setkání jsou 2 přednášky a 2 meditace.

  •  Kurz sebapoznania a magické techniky

    Kurz sebapoznania a magické techniky

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH


Logo veřejné meditace

Veřejné meditace

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a  meditační semináře!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu..
ZDE si můžete koupit naše meditační .MP3!

TU: Meditace, Meditační semináře.

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a  meditační semináře!

Vše o meditaci..

ZDE si můžete koupit naše meditační .MP3
na iTunes ...

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají, aniž jsme si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout všechno, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Kdo hledá, najde!

Nenašli jste, co jste hledali? Zveme vás na naše webové stránky.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.