Poradenstvo, pomoc a vedenie v rôznych životných situáciách

Veřejné meditace

Poradenství, pomoc a vedení v různých životních situacích

Milí klienti a návštěvníci naší webové stránky,

rádi bychom Vás informovali, že od října 2016 v nepravidelných termínech organizujeme meditační semináře a přednášky na různá duchovní témata už i na Slovensku. Veřejné meditace a přednášky probíhají pod vedením Slávky Strešňákovej a Moniky Slivovej, kkteré mají s meditacemi již dlouholeté zkušenosti.

Meditační semináře probíhají v menších skupinkách, abychom se každému účastníkovi mohli věnovat i individuálně. V případě zájmu je možné si následně dohodnout s účastníky meditace i individuální koučink a vedení.

Meditační semináře jsou vhodné pro všechny hledající lidi, kteří chtějí na sobě pracovat. Naučíme Vás pracovat se strachem, s emocemi, negativními myšlenkami, které Vás blokují, a naučíme Vás, jak vést šťastný a plnohodnotný život.

Čekají na Vás zajímavé přednášky na různá duchovní témata: Aura, astrální cestování, karma, reinkarnace, pět elementů, dvanáct blíženeckých vlastností a mnohé jiné.

Jak to bude probíhat? Naše setkání začneme vždy přednáškou na určité duchovní téma. Potom bude následovat meditace. Při meditací Slávka Strešňáková a Monika Slivová budou vždy předávat všem zúčastněným i energii. Po meditaci bude následovat volná diskuze, při které se navzájem podělíme o své zážitky z meditace a můžeme spolu diskutovat o svém vlastním duchovním rozvoji. Součástí každého setkání jsou 2 přednášky a 2 meditace.

  •  Kurz sebapoznania a magické techniky

    Kurz sebapoznania a magické techniky

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH


Kurz sebepoznání a magické techniky

Termín konání kurzu: rok 2018 (termín dalšího kurzu upřesníme)
Místo konání kurzu: Hotel Družba (kongresový prostor), Botanická 25, 842 14 Bratislava
Cena kurzu: 150 EUR (cena zahrnuje odborný výklad, skupinové meditace, písemné materiály ke kurzu, klimatizovanou kongresovou místnost, kvalifikovanou organizaci a občerstvení během přestávek - káva, čaj, minerálka, čajové pečivo)

OBSAH KURZU:
1.) Přípravné setkání na skype (2 - 3 x skype)
2.) Pomoc při vypracování magického zrcadla duše
3.) Co je to Bílá magie a jak nám může pomoci v běžném životě? - přednáška
4.) Úvodní meditace s elementy
5.) Pět vnitřních hlasů - přednáška
6.) Cvičení na vybalancování elementů
7.) Závěrečná meditace s Vyšším Já - uvolnění

Cíl kurzu: Osvojit si techniky k dosažení rovnováhy a osobní síly (meditace introspekce, magické zrcadlo duše a mnohé jiné). Jak lze využít magické techniky pro práci se sebou samým, respektive na zlepšení svého života.

Pořadatelé: Bílá magie - Ing. Slávka Strešňáková a Mgr. Monika Slivová
Doba trvání: 2 dny (první část kurzu probíhá ve formě individuálních přípravných setkání na skype (2 - 3 setkání na skype) a druhá část kurzu ve formě 1 denního kurzu v Bratislavě)
Přineste si s sebou: Blok na poznámky, pero, karimatku (pokud chcete při meditaci ležet na zemi) a dobrou náladu :-).

Máte jedinečnou příležitost přihlásit se na náš kurz sebepoznání a magických technik, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Budeme se věnovat základem meditace, ale i technikám pro pokročilé o 5 vnitřních hlasech, o čakrách a o práci s elementy.

Na kurz je třeba se předem přihlásit, protože počet míst je omezen (12 osob). Přihlásit se můžete na telefonním čísle +421 (0) 907 796 436 nebo +421 (0) 907 796 436 nebo prostřednictvím e-mailu bielamagia@me.com.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na telefonním čísle +421 902 734 483. Aktuální informace naleznete i na naší fanouškovské stránce Bílá magie na facebooku, twitteri a instagrame.

Těšíme se na Vaši účast !!!

Monika a Slávka

Logo veřejné meditace

Veřejné meditace

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a  meditační semináře!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale prostřednictvím nich je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu..
ZDE si můžete koupit naše meditační .MP3!

TU: Meditace, Meditační semináře.

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vyrobené stres management a  meditační semináře!

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddávají, aniž jsme si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivní než negativní. Můžete dosáhnout všechno, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte e-mailem. Těšíme se na vás!

Požádej o predbežní bezplatní analýzu a začni s jej pomocí ješte dnes vylepšovat svoje vztahy, komunikaci a ochranu

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Můžete nás navštívit i osobně za účelem rozhovoru nebo společné meditace.

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.