Veřejné meditace

Najděte sílu a klid díky meditačním seminářům!

Veřejné meditace

Poradenství, pomoc a vedení v různých životnách situacích.

Milí klienti a návštěvníci naší webové stránky,

rádi bychom vás informovali, že od října 2016 pravidelně organizujeme meditační semináře a přednášky na různá duchovní témata pro české a slovenské klienty na Slovensku. První dvě veřejné meditace se již uskutečnily v Nitre. Další veřejné meditace a přednášky budou následovat pod vedením Slávky Strešňákové a Moniky Slivové, které mají s meditacemi už dlouholeté zkušenosti.

Meditační semináře probíhají v menších skupinkách, abychom se každému účastníku mohli věnovat také individuálně. Pokud máte zájem, můžete si následně s účastníky a vedoucími meditace domluvit individuální koučink a vedení.

Meditační semináře jsou vhodné pro všechny hledající lidi, kteří na sobě chtějí pracovat. Naučíme vás pracovat se strachem, s emocemi, negativními myšlenkami, které vás blokují. Naučíme vás, jak vést šťastný a plnohodnotný život.

Čekají na vás zajímavé přednášky na různá duchovní témata: Aura, astrální cestování, karma, reinkarnace, pět elementů, dvanáct blíženeckých vlastností a mnoho dalších. První přednáška byla zaměřená na to "Co je to meditace", "Proč bychom měli meditovat" a pověděli jsme si také něco o našem "Vyšším JÁ".

Na druhém meditačním semináři jsme se podívali na téma snů. Mají sny nějaký hlubší význam? Jak se sny pracovat? Jak pochopit jejich poselství? Jak využít toto poselství ke zlepšení běžného života? Dále jsme se podívali na téma silných snů, snů jako bázi pro spojení s "druhou stranou", šamanskou techniku "návratu do sna". Ve druhé části tohoto semináře jsme se zabývali anděli a archanděli. Pověděli jsme si něco o čtyřech archandělích a provedli andělskou meditaci zaměřenou na léčení.

Jak to celé probíhá? Naše setkání vždy začne přednáškou na určité duchovní téma. Potom následuje meditace. Při meditaci Slávka Strešňáková a Monika Slivová předávají všem zúčastněným energii. Po meditaci následuje volná diskuse, při které se navzájem podělíme o svoje zážitky z meditace a můžeme spolu diskutovat o svém vlastním duchovním rozvoji. Součástí každého setkání jsou 2 přednášky a 2 meditace.

Na seminář je potřeba se předem přihlásit, protože počet míst je omezený. Přihlásit se můžete na telefonním čísle +421 (0) 902 734 483 nebo +421 (0) 907 796 436 nebo prostřednictvím e-mailu bielamagia@me.com

Na stejných telefonních číslech vám rádi poskytneme také bližší informace. Aktuální informace najdete také na naší fanouškovské stránce Bílé magie na facebooku a twitteru.

Těšíme se na vás!!!

Veřejné meditace

Foto © Pavol Malenky I Marion Daghan-Malenky I Daghan-Malenky GmbH

Biela mágia Pentagram

Veřejné meditace

Vystresovaný? Manažer? Vrcholový sportovec? Nabízíme vám na míru vytvořené stress management a meditační semináře!

Hudba a slova jsou sice zvuky, ale jejich prostřednictvím je možné vytvořit i ticho, klid a pohodu.
ZDE si můžete koupit naše meditační MP3

Meditace, Meditační semináře

Cítíte se frustrovaně, bez motivace, bez energie a nevíte proč? Takové pocity často pramení z určitého vzorce chování, trendů nebo určitého stereotypu, kterým se poddáváme, aniž bychom si toho všimli. Tyto vzorce chování a stereotypy umíme změnit a ovlivnit tak, abyste vědomě ovlivňovali svůj život více pozitivně než negativně. Můžete dosáhnout všeho, pokud do toho vložíte svého ducha a své srdce. A my vám s tím pomůžeme!

Zavolejte nám nebo nám napište e-mail. Rádi vám pomůžeme!

Kdo hledá, najde!

Nenašli jste, co jste hledali? Zveme vás na naše webové stránky.

Máte problémy ve svém milostném životě a nevíte, jak dál?
Možná jste také konfrontováni s něčím, co jste doposud považovali za nemožné: „prokletí, démoni“? Možná byste chtěli nahlédnout do možné budoucnosti nebo potřebujete vědět odpovědi na vaše otázky?

Centrum pro bílou magii

Přijďte a prociťte hluboký duchovní mír našeho chrámu. Najděte rovnováhu, mír a novou inspiraci v našich posvátných prostorách. U nás zažijete konzultace zaměřené na vás problém jakož i meditační semináře a pravidelné přednášky o bílé magii, o voodoo a duchovních otázkách.