Bílá magie a Voodoo

Poděkování

Ahoj Janko a Palko,
chci vám vyjádřit velké díky, už 4 měsíce spolu intenzivně pracujeme na obnovení vztahu s mým bývalým a díky Vám už je všechno zase na dobré cestě... můj bývalý, který se se mnou na jaře rozešel, už mě zase bere jako přítelkyni a plánujeme i společnou dovolenou... i když to na začátku vypadalo beznadějně a já byla nejvíc na dně... tisíceré díky za vaši práci, za vaše rituály a rady, které mě posouvají dál a umožnily obnovení naší lásky. Jste nejlepší! Nevěřila jsem, že magie může takhle zásadně změnit můj život.

Poděkování

Milí přátelé,

v první řadě než se rozepíši o svém příběhu a cestě jak jsem se dostala až zde, bych chtěla poděkovat z celého srdce Darince a Pavlovi. Pro mne jsou sluníčka.

Každý z nás, který došel cestou až k „Bílé magii“, před tím prošel životem (příběhem), který ho vlastně dovedl až sem. Jsem klientkou Darinky a Pavla, kteří to vůbec neměli ze začátku se mnou lehké. Byla jsem svéhlavička, která má vždy svou pravdu, vůbec jsem si neuvědomovala o čem přemýšlím a co si do života přivolávám.

Jednoho krásného dne jsem se dověděla, že se můj manžel zamiloval do jiné ženy. A co teď s tím. Neuměla jsem to zpracovat, rozebírala jsem to s lidmi kolem sebe a hlavně jsem se cítila velmi „ublížena“. Vůbec jsem si ani nepřipustila, že jsem já „svéhlavička“ udělala nějakou chybu. Chtíč mého srdce byl tak silný, že jsem si uvědomila, jak chci bojovat o lásku mého manžela. A to byla ta správná chvíle, kdy jsem se dověděla o „Bílé magií“ a spojila jsem se s Darinkou.
Darinka mi vysvětlila co se ode mne očekává to, že neměním druhé, ale hlavně sebe sama... Přivedla mně k meditaci, kdy jsem se začala cítit velmi krásně a tak lehce. Začala jsem používat informace z knih, které mi byly doporučeny ke čtení, zapracovávat do svého života. Nejen informace z knih, ale také rady Darinky a Pavla. Vždy jsem se těšila na další setkání nebo telefonát. Nejen na to, co mi radí, ale také na své pokroky.
Věřte nebo ne, vím, že má cesta ještě není u konce a že se musím ještě mnoho učit zapracovávat do svého života, mnoho moudra, které mi tyto dvě mnou milované bytosti ukazují a vedou.
S manželem jsem spolu a učíme se znovu užívat si život, ale jinak než předtím životním karambolem. Snažíme se být k sobě úpřimní, umíme si společně užívat život. Já jsem se naučila mu dát více volnosti, nesvírat ho v poutech. Našla jsem si své koníčky, ve kterých mně on podporuje. Nemyslete si, není to jen v partnerském životě, ale také tyto zkušenosti, rady a hlavně myšlenky a uvědomění si přenáším i do ostatních oblastí svého života. Nejde to pokaždé, jak bych chtěla. Věřím, že ještě hodně budu na sobě pracovat a být krásnou bytostí pro lidi, kteří mne v životě ještě potkají.

A proto velmi děkuji „Bílé magií“, že je tady pro nás kdo ji našel a pomáhá nám bytostem být lepšími a milovanými osobnostmi.

S láskou a úctou XY

Pomoc a rady

Dobrý den!
Moc si vážím Vaší pomoci a rad a odpovědí. Jste skuteční profíci. Mohu jen doporučit.
Skvělé.

XY

Poděkovaní

Ahoj Slavko, Pavol,
po včerejším rozhovoru jsem se cítila moc dobře i když jsem neměla moc na začátku náladu ale pak mi bylo dobře asi i tím, že jsem se mohla svěřit:)Přeji hezký zbytek dne a pokud máš volno tak i krásný víkend:)Jsem ráda že Vás mám při Sobě!Věřím že všechno zvládneme úspěšně do konce se společnými silami.Moc děkuji za Péči kterou mi věnujete, i když to není někdy jednoduché se mnou.Začala jsem se i zase každý večer před meditací modlit u svíčky, kterou mám, když medituji. Modlím se i za Vás, že při mě stojíte a rozmlouvám s Bohem a říkám mu své prosby.Vím že mi neodpoví slovně, ale věřím, že se to vše může projevit jinak. No docela jsem se rozepsala ale je mi dobře když na Tebe myslím:)Takový klid, bezpečí, no cítím to tak;)
XY

Vřelé díky

Dobrý den , pane Pavle, chtěla jsem Vám alespoň touhle formou vyjádřit své vřelé díky. Nejenom co jse pre mě doposud udělali, ale i na jakou cestu jste mě přivedli. Vlastně vděčím díky vám i M. On mi ukázal, jaká bych chtěla být, ale i to, jaká zatím jsem. Mé největší uvědomnění proběhlo teď ve ct, kdy jsem se na sebe podívala do zrcadla a řekla si: Stálo tě to hodně úsilí…ale na to, jak seš v háji po rozchodu, tak ses silná a i přes to všechno dokážeš zážit jako sluníčko. Toto uvědomnění je teď pro mě nejcennejší. Přeji vám všem, ať se Vám jenom daří. L.

Velké děkuji

Moni ahoj,

prosím tě, jedna věc. V neděli, když jsem odcházel, tak jsem spěchal ... 😉 nemám rád loučení a už vůbec ne takové, kde se s někým dlouhodobě setkávám, kdo mi velmi pomohl a koho mám rád, koho si oblíbíte. Nemám rád takové loučení, protože to bývá emočně náročnější a nerad bych, aby mě někdo viděl s vlhkýma očima, jak jsem dojatý ... 😢 proto jsem tak spěchal. Děkuji tobě Moni i Pavlovi za všechno, velmi mnoho jste pro mě udělali, posunuli, hodně to pro mě znamená. Velké děkuji. A ano, neloučil se navždy, ale i tak ... bylo to loučení, no. 😢 ještě jednou díky, drž se. Zatím pa.

XY

Děkuji za vaši podporu

Moniko, děkuji za vaši podporu. A že mi pomáháte i posouvat moje hranice. Je mi fajn. Já bych to chtěl mít stále ☺

Poděkování

Ahojte Monika a Pavel,

chtěla bych se Vám oběma velmi pěkně poděkovat za Vaši pomoc při řešení mých problémů a vztahů. Cítím se opět vyrovnaná, spokojená a šťastná. Oba jste skvělí poradci.

S pozdravem XY

SMS od klienta

Dobre ranko pani Monika,

je to krásné 😊😊😊 začíná to byt pravda, stale nemohu tomu uvěřit. Ale věřím, že to bude ještě lepší.

S pozdravem, XY

E-mail od bývalého klienta

Ahoj Pavol.

Jak se mate? Doufám, že jste ok a daří se vám. 😊

Jen se chci ještě jednou poděkovat a ukázat vam, co mam díky vam u sebe. V přílohy k ti posílám fotky mých dvou ratolesti ...

Uz chybí jen peníze na koupi pozemku a postavení domku. Nějak se k tomu nemůžu dopracovat. 😊

Tak ať se vam daří minimálně tak jako dosud.

Zdravím.
XY

Milostná magie

Ahojte Pavol a Monika,

chci se Vam velmi pekne poděkovat za Vaši pomoc a podporu při řešení mého soukromého života. Hodně jsem se od Vas naučila .... jsem vyrovnanější, mam více ráda samu sebe a rozdává kolem sebe více radosti a lasky. Našla jsem díky vam lásku a už je jen v našich rukou, či ným vydrží.

Přeji vám mnoho štěstí a dakujem ❤🙂

Cesta za sebepoznáním - děkuji

Mila Monika a Pavol,

chtěla bych se Vam oběma velmi pěkně poděkovat za pomoc a podporu na cestě za sebepoznání. Hodně věci mi před téměř rokem a půl nedávalo smysl, cítila jsem, že se něco musí změnit, nevěděla jsem, kde a jak začít, byla jsem zmatena a prave tehdy jsem narazila na Vas. Začalo to změnou ve vztahu k příteli, byli jsme téměř před rozchodem a postupně jinymi věcmi, na kterých ještě musim zapracovat. Bylo a je to náročné, ale cítím, že se postupně zbavuji všech svých strachů. A to všechno díky Vam, vela věci si uvědomuji. Tesim se na dalsi nase telefonáty :)

S pozdravem,

XY

Děkuji za rady

Dobrý deň Monika a Pavol,

děkuji Vám velmi pěkně za všechny vaše rady a odpovědi. Určitě budu nad tím vším přemýšlet. Jste skvělý poradci.

Přeji Vám krásný den.

S pozdravem XY

Krásné svátky

Dobry den pani Monika,

velmi pěkně Vam děkuji za odpověď, i mě velmi potěšila :) Přeji Vám i panu Pavlovi s paní Marion a i celému týmu Bílé Magie krásné svátky a upřímně zdravím.

S uctou a velký dík, XY

Děkuji, že jsem lepší člověk!

Ahojte Pavol a Monika,

Vy jste mi pomohli najít nejlepšího chlapa a díky Vam, jsem si také uvědomila i další věci, jako je rodina a hlavně otec, ktery nam da i poslední, ale vždy jsme jen mamku upřednostňovali a on byl vedlejší kolej, ale dnešním dnem se to změnilo . Budu tak se jistě chovat jako k mamince, zítra našich bereme na výlet i to mi otevřelo oči. Vidim na sobě, že jsem velký krok vpřed udělala, kdybych se neobrátila na Vas, nevím jak by to cele dopadlo. Děkuji Vám, ze srdce, že jsem lepší člověk.

XY

Pozdrav k Velikonocům!

Velikonočný pozdrav dárek
Milá Marion,

Pozdrav k Velikonocím
posílám ze Švýcarska Tobě & Tvé rodině srdečný pozdrav k Velikonocům.

Mnohokrát děkuji za Tvou neúnavnou podporu & Tvoje úsilí!

Vše dobré i tvé mámě,

XY

Poděkovaní

Ahoj Slávko,

posílám poděkování, za vaši práci a že jste mne s Pavlem dostali z mého, teď již i pro mě úsměvného ,,problému”. Obdivuji vaši trpělivost a rozhodnutí pomoci mi, s navrácením mé ztracené lásky.

Pokud uznáte za vhodné použít jako recenzi něco z textu s čím jsem vás kontaktoval, nebo z toho, co píši níže, tak souhlasím. Nechci psát delší text o magii.
Věřím!
Je jen na každém, jak se rozhodne. Já jsem předem žádné recenze nečetl, pro mne to byla v tu chvíli jediná cesta. Cíleně jsem vás hledal. Jsem moc rád, že jsem dostal druhou šanci a možnost začít zdokonakovat sebe a rozvíjet po malých krůčcích vztah na jiné úrovni. Věřím, že se XY brzy také odrazí od svého dna a uvidí svět jinak, než v materiálních věcech a že jí ve volných chvílích co má, přejde hledání uspokojení ve psaní s lidmi z virtuálního světa:), ale jestli to tak je pro ní lepší, tak proč ne:)).

Děkuji Pavle za vše, co pro mne se svou ženou, Slávkou a celým kolektivem děláte. Za hodiny magické práce, za každotýdení hovory, za trpělivost při mých unáhlených krocích. Jsem rád za doporučení na nádherné knížky, uvedení k meditaci a józe. Již první meditace mne dostávaly do nádherného klidu.

Číst více...

Sebepoznání - pokračování

Ahoj Monika,

omlouvám se, že odepisuji až teď, spíš jsem nestíhala. Ano, oba terminy mi vyhovují. Hezký den přeji a těším se, že mi budete dále pomáhat v mé cestě za sebepoznávání ...:)

S pozdravem, XY

Děkuji za Vaše láskyplné slova

Po našem včerejším telefonickém rozhovoru se cítím mnohem lépe. Moje pocity strachu / samoty jsou znovu pryč. Jsem plná energie, radosti a štěstí. Děkuji za Vaše láskyplné slova, která mi vždy a znovu dodají odvahu a sílu.

Je hezké, že existujete a že mohu s vámi spolupracovat. 😊🍀💐♥

Objímám Vás velmi silně !!!

Děkuji :)

Dobry vecer pani Monika,

velmi krásné Vám děkuji - když mi je těžko, Vy a pan Pavel mi víte pomoci laskavým slovem či dobrou radou, za co jsem Vám opravdu velmi vďačná..aj ty noční můry už přestali .. Ještě jednou Vám děkuji. Přeji Vám krásný večer :)

S úctou a vděčností, XY

Děkuji za všě

Milá Darinko,

i já na Vás a především tebe často myslím a občas se přistihnu jak počítám s naším úterkem a pak mi dojde že už žádné není. Jsem ted nemocná a tak mám dost času v klidu vzpomínat a přemýšlet nad posledními 3 lety a snad se mi podaří napsat poděkování tak jak bych chtěla aby vyznělo.
Před 3 lety jsem byla přísná,uspěchaná, vyčerpaná a posedlá po dokonalosti. A nešťastná. Rozhodnutí Vás kontaktovat bylo spíš takové volání o pomoc. Což mi došlo až časem. V té první chvíli jsem chtěla muže svého srdce a byla rozhodnutá obětovat cokoliv. Jak pošetilé. Naše cesta byla dlouhá a nebyla jednoduchá. Bolela a píchala, ale já se nezdávám...nikdy. Muže mám zpět, ale jako výhru to dnes již nevidím, což neznamená že za nej nejsem ráda. To co mi spolupráce s vámi dala je pro mě mnohem cennější. JE to láska ke mě, k mému životu, k mým prioritám, k mým snům. Naučila jsem se vděčnosti za každý okamžik, naučila jsem se poděkovat za každé ranní slunce a naučila se radovat z každého úspěchu, který se mi stane. Naučila jsme se pokoře, odpuštění a empatii. Dnes už vím, že život je takový jaký si ho dovolíš prožít a že nikdo jiný než ty tě šťastným neučiní.
Moje cesta ještě zdaleka nekončí, ale dnes se z ní už těším, baví mě sledovat co mi přináší, každou překážku beru jako výhru a každou prohru jako výzvu. Život je krásný a já už odmítám promarnit jedinou minutu.
Za to vše Vám patří můj dík, obdiv a respekt.

XY

Děkuji za spolupráci

Toto můžete zveřejnit iv knize hostí😀

Milí tým bílé mágie😀

Srdečně děkuji za láskyplnou a milou spolupráci v mém případě. I když je to velmi těžké, musíte vždy věřit, že všechno přijde tak, jak si to tak velmi přejete. 🙏🏼 S tvou pomocí Marion to zvládneme.👍🏽

Děkuji vám za to, že mě vždy pozitivní povzbudíte ai celému týmu na telefonu 📞 Všichni tví spolupracovníci jsou vždy velmi milí, mnohokrát děkuji a přeji slunečný víkend 😊

Děkuji za vše

Ahoj milá Marion…

teď už uplynul nějaký čas, a chtěla bych Ti říct, že vše je v pořádku. Někdy tomu téměř nemohu uvěřit. Myslím na Tebe každý den a každý den jsem Ti velmi vděčná. Doufám, že se máš dobře.

Mnoho srdečných pozdravů Ti posílá XY

Podnikání - děkuji

Dobrý deň Monika a Pavol,

děkuji Vám velmi pěkně. Já to i v podvědomí tušila, že bych měla jít tímto směrem ale už jsem byla zmatená z toho všeho, jak jsem soustavně nad tím přemýšlela. Potvrdili jste mi to, co jsem cítilaH. Děkuji Vám ze srdce a jdu na změně pracovat.
Je zajímavé jak se dokáže problém vyřešit. Přestože jsem řešení tušila, potřebovala jsem, aby mě v tom někdo ujistil.
Zdravím Vás a ještě jednou děkuji.
P.S. Literaturu si určitě naštudujem:-)

XY