Bílá magie a Voodoo

Správa od bývalej klientky

Milá Mončo a Pavle, obracím se na Vás s prosbou ohledně tipu na osobní ochranný amulet. Věděli byste mi poradit někoho, kdo se tím zabývá? Snažím se dál meditovat, přečetla znovu Tajemství a Zákon přitažlivosti. Myslím, že jsem si konečně přiznala spoustu věcí z minulosti. A především jsem zjistila, proč moje magická práce, když jsem řešila vztahy nevycházela. Vůbec jsem nevěděla, co chci. A nakonec vlastně Vaše i moje snaha vyšla. Našla jsem partnera snů, kterého netoužím vlastnit, ani od něj nic neočekávám. Jednoduše mnohé jsem teď znovu pochopila 🙏🏻 Teď je na čase zaměřit se na prosperitu, kterou tak dlouho řeším. Zatím ještě nemohu naplno využít Vaší nabídky pomoci, ale pracuji na tom, abych Vás o ni brzy mohla požádat 🙏🏻 Přeji krásné podzimní dny ❤️🍂 XY

Pozdrav z dovolenky

Ahoj Monika, tak ako som sľúbil a dal slovo, že Vám pošlem z dovolenky dačo, tak chlapské slovo treba dodržať - vždy! Čiže Vám posielam každému po pohľadnici, magnetke a 7 pesos pre šťastie. 🙂 P.S.: Plánoval som viacej, ale žiaľ prišlo ku komplikáciám, ako som Ti to už spomínal. Mám Vás nesmierne rád a ďakujem za všetko Tebe aj Pavlovi. 🙂 XY

Veštení

Dobrý deň Monika a Pavol, ďakujem pekne za zaslanie. Vašu meditáciu, ktorú ste mi v minulosti poslali, počúvame doteraz a máme ju radi. Som vďačná za všetko. Knižky zasielané v minulosti som precitala myslím všetky, ktoré ste mi odporučili, okrem knižky Zasvätenie. Tiež s prestávkami sa venujem jóge i meditácii. Do práce som chodievala okolo 6 ráno a vracala som sa medzi 6-7 večer. Nie vždy sa mi dalo sa venovať všetkému, čo som chcela. Vážim si odporúčania, ktoré ste mi napísali a ďakujem za ďalšie knižné tituly. S úctou XY

Najdenie životního partnera

Ahoj Monika, posielam Ti recenziu. Prepáč, že tak neskoro, ale fakt som mala vždy program a až včera večer som sa konečne k tomu dostala. Chcem sa touto cestou poďakovať Palimu, Monike a celému tímu za ich skvelú prácu, za to, že mi pomohli nájsť môjho životného partnera, s ktorým si môžem vybudovať rodinu a byť tak šťastná. Bolo to náročné, trvalo dlhší čas, pár rokov, kým sa nám podarilo dosiahnuť cieľ, ale nakoniec sa predsa úspešne podarilo. Láska je ten najkrajší pocit na svete a stojí za to, aby sme si ju nejakým spôsobom získali alebo vytvárali. Ďakujem za rady do života, keď som bola na „križovatkách v živote" a nevedela som sa rozhodnúť ako ďalej. Všetko išlo s vašou pomocou ľahšie a tým správnym smerom. 🙂 Ďakujem aj za typy na knihy, ktoré som si mohla čítať, vzdelávať sa a posúvať sa tak v živote ďalej. Každá rada sa cení. Ďakujem vám aj za pomoc pre môjho brata, ktorý mal pred tromi rokmi dopravnú nehodu v zahraničí, našťastie bez ujmy na živote, ťažko to znášal, bál sa, že akú veľkú škodu bude musieť uhradiť, ale nakoniec výsledok sa zmenil na ešte lepší výsledok, ktorý ani nečakal a potešilo ho to. Obdivujem vás za to, ako pomáhate ľuďom a zároveň vám fandím, aby ste aj v tejto skvelej práci pokračovali naďalej. XY Ahoj Monika, akurat som Ti isla napisat, ze som Ti poslala mail 😁, ale som rada, ze si si ho vsimla a ze vas to potesilo. Urcite sa ozvem sem tam, napisem, aj ja som zvedava, co ma dalej v zivote caka. 🙂 Sorry, ze mi to tak dlho trvalo, ale stale som bola zaneprazdnena a konecne som si nasla cas k tomu.

Poděkovaní

Dobrý den,

pane Pavle, přeji Vám spolu s ostatními členy týmu krásne Vánoce naplněné především láskou, klidem, rodinnou pohodou a zdravím. Ještě jednou Vam ze srdce dekuji za dosavadní spolupráci. Opravdu hodně mi to dalo a pořád dává a díky Vam se na ten svět dívám úplně jinak, nejen s pokorou, láskou, ale i vědomím, že vše se děje jak má. Protože i negativní situace, které se nám odehrají, tak jsou skoro vždy vykoupeny i tou hezkou stránkou. Záleží jen na úhlu pohledu.

Ďakuejm za krásny rok

Ahoj Monika,

prajem aj ja Vám úprimne všetko dobré v novom roku a ďakujem, že ste mi pomohli spraviť krásny rok aj ten predošlý 🙂.

XY

Špeciálne poďakovanie Pavlovi a Marion

Milý Pavol,

Blížime sa ku koncu roka i k začiatku novej dekády (aj keď čas je ilúzia). Chcela by som využiť túto príležitosť a poďakovať Tebe i Marion za všetku Vašu pomoc. Nikdy som nehovorila s Marion, len vo sne, ale cítim, že sme sa museli poznať v minulých životoch.

Som tak vďačná za Božiu milosť, že sa naše cesty stretli a vďačná za Vaše vedenie a podporu Vás oboch. Včera som čítala Marionin príbeh na webstránke a bola som dojatá i inšpirovaná jej schopnosťou povzniesť sa nad svoje ťažkosti a vyžarovať svetlo uzdravenia. Úplne som sa stotožnila s tou časťou, v ktorej hovorí, že pochopila dôvody svojho utrpenia a ako jej to dalo schopnosť empatie s tými, ktorí vstupujú do jej života.

Ozvalo sa vo mne, že by som aj ja rada napísala svoj príbeh o vplyve mágie lásky na môj život. Ak aj vy chcete dať svoj život do poriadku, neváhajte využiť webstránku a podobne ako ja urobte tú zmenu so sebou:

Keď som prišla k Pavlovi a Marion, bola som zúfalo smutná, závislá na láske a hľadajúca spôsob, ako vyriešiť problémy vo vzťahu s mojim bývalým. Hľadala som mágiu lásky v očakávaní, že ma môj bývalý bude znovu milovať.
Za rok a pol čo som bola klientkou Pavla a Marion, sa môj život výrazne zmenil. Keď som ich požiadala o pomoc, nemala som stálu prácu ani peniaze. Cítila som sa neužitočná, bez cieľa a naozaj mi nebolo dobre. Je jednoduché pochopiť, ako bol môj vzťah k sebe toxický, pretože som sa zúfalo snažila udržať si toho človeka, dúfajúc, že ma to urobí šťastnou. Môj bývalý bol rovnako stratený, takže sme boli ako dvaja žobráci, prosiaci jeden druhého o lásku.

Nechápala som, že láska je sila, ktorá vytvára samotnú štruktúru vesmíru a že je to niečo, k čomu máme všetci prístup. To je to, čo mi došlo až vďaka odporúčaniam mojich dvoch sprievodcov na tejto ceste. Ich mágia lásky je veľmi silná, vyžaduje si však skutočnú ochotu pre zmenu od človeka, ktorý sa na cestu vydal.

Spočiatku bolo pre mňa veľmi ťažké pochopiť, čo mi odporúčali, pretože som zápasila so svojim egom a bola som ako ochromená silou negativity svojej vlastnej mysle. Ale nikdy nezabudnem... po troch mesiacoch od začiatku našej spolupráce, som sa jedného dňa zobudila a cítila som sa úplne inak. Bola som tak šťastná a plná svetla. Ani sa nepamätám, kedy to bolo naposledy, čo mi bolo tak dobre. Tiež som si uvedomila, ako inak na mňa reagovali ľudia. Muži mi venovali pozornosť, a na oplátku očakávali moju pozornosť. A nielen muži, ale aj ostatných ľudí ku mne niečo priťahovalo. Začala som sa cítiť sebaisto, a vôbec všetko bolo ľahšie. A život sa začal meniť.

Teraz, takmer po roku a pol od začiatku spolupráce s Pavlom a Marion, je môj život úplne iný. Mám novú prácu, ktorú milujem a súčasne pomáham druhým. Mám veľa nových priateľov, ktorých som takto stretla a ktorí zmýšľajú rovnako pozitívne ako aj ja a to ma podporuje. Dokonca aj vzťahy s členmi mojej rodiny sa stali viac pozitívnymi a akoby opravdivejšími. Pokiaľ ide o muža, ktorý bol vlastne katalyzátorom zmeny v mojom živote, je to tiež iné. Je späť a vzťah je iný. Je milujúcim a láskavým mužom. Ja teraz rozhodujem, či s ním chcem byť, a že je to moja voľba. Už sa necítim závislá na žiadnom vzťahu, ktorý by mi mal poskytnúť šťastie, pretože som šťastná sama so sebou. Uvedomujem si, že pokiaľ budem na svojej ceste pracovať na sebe, a byť v spojení so svojou Dušou, bude môj život naplnený radosťou.

Ďakujem Vám, Pavol a Marion, za toto požehnanie.

Vstupujeme do nového roka. Želám Vám pokoj, šťastie, radosť a všetko, čo si skutočne želáte.

Teším sa z tejto krásnej cesty a otváram sa jej.

S láskou a veľkým objatím,
XY

Veľké ďakujem

Monika, Palko.

Chcem sa Vam z uprimneho ❤️ podakovat za vsetko, co pre mna robite, za vsetku pomoc podporu. Viem, ze to nemate so mnou lahke a preto Vam patri velke moje DAKUJEM! 🎅🤶❤️ Krasny zaver roka a stastny vstup do noveho roku 2020❣️ Vazim si Vas.

Spoluprace ďekuji


Milá Monika a Pavol,

blíži sa koniec roka 2019, ktorý bol pre mňa ťažký a zlomový, hlavne kvôli končiacemu sa vzťahu, ktorý bol pre mňa (dnes viem, že to nebolo správne) stredom vesmíru. Mala som dušu plnú krivdy a doslova som sa zbláznila zo strachov, ktoré sa vo mne roky hromadili. Ďakujem, že mi pomáhate uvedomiť si, že tie strachy nemajú nič spoločné s realitou. Vďaka Vám lepšie začínam rozumieť slovám láska, sebaláska a hranice. Prepáčte za moju nedôveru na začiatku spolupráce, dnes som šťastná, že som na Vás stihla natrafiť ešte v roku 2019, pretože nový rok 2020 začínam dobre naladená, s novými vedomosťami a chuťou učiť sa ďalej!

Do nového roka Vám srdečne želám všetko najlepšie a najkrajšie!

XY

Všetko dobré do Nového roku

Ahoj Monika a Pavol,

prajem Vám všetko dobré do nového roku, nech sa Vám darí ako doteraz. Ďakujem Vám, že tieto sviatky som mohla tráviť so svojou novou rodinou,

XY

Nový rok, ďakujem

Ahoj Monika,

prajem všetko len to najlepšie do noveho roku tebe a celemu kolektivu ✨🙇‍♂️ a ďakujem vám zo srdca, že ste tu boli pre mňa celý ten čas. Ste úžasní ludia ❤️🙇‍♂️

XY

Veľa lásky,pokory a vďačnosti do Nového Roka

Krásny dobrý deň Monika,

neviem, či budete vedieť, ja som vlastne, sme spolu komunikovali, XY z Nemecka. Sme riešili spoluprácu, ale kvôli financiám sme sa ešte k tomu nedostali. V každom prípade neviem z nejakého dôvodu stále, proste každý deň a dosť intenzívne na vás myslím, tak som si povedala, keď už na vás myslím, tak vám poprajem aj vášmu celému tímu strašne veľa lásky, pokory, vďačnosti do Nového roka. Dúfam, že sa vám ten starý rok podarilo ukončiť naozaj s veľkou vďačnosťou a úsmevom na tvári a aby ste mohli ten nový začať naozaj s takým pozitívnym naplneným srdcom a prajem vám v tom Novom roku ešte strašne veľa zdravia a energie, ktorú určite potrebujete pri svojej práci a naozaj verím, že sa mi podarí všetko nejako dať dokopy a čím skôr sa začne nejaká taká tá naša spolupráca, pretože naozaj mi na tom veľmi záleží a celkovo by som rada s vami spolupracovala, lebo moje srdce mi hovorí, proste, že vám mám veriť a veľmi dávam na tie svoje pocity. Takže som vás chcela takto pozdraviť a prajem všetko dobré. Dúfam, že som vás neobťažovala.

Pá-pá

Poďakovanie

Milá Monika, milý Pavol,


chcela by som sa poďakovať za možnosť. Možnosť prostredníctvom vás dotknúť sa Boha. Teda lásky. K sebe samej, k ostatným. Ďakujem, že ma učíte žiť. Srdcom.
Prajem vám rok 2020 plný radostných a zázračných okamihov 🙂
Ďakujem.
XY

Ľúbostná magie

Ahoj Pavol,

do noveho roku ti prajem veľa zdravia, šťastia, lásky, pokoja a úspechov. Som veľmi vďačná za to čo ste pre mňa s Monikou spravili, každý deň si na vás spomeniem. Mám sa dobre každý deň meditujem, robím si liečebné kódy, cvičím jogu, trochu upravená strava, čítam. Krvné výsledky cholesterolu som mala ukážkové a pred tým som mala zvýšené. Vyriešili sa aj niektoré veci, ktoré ma trápili.

Ešte raz ďakujem XY

Návrat partnera

Pavol a Janka, tisíckrát vám děkuju! Chtěla bych všem říct, jak jste úžasní a jak velice dokážete lidem pomáhat.
Letos na jaře jsem si prožila něco moc ošklivého. Z ničeho nic mne opustil muž, o kterém jsem si byla jistá, že jsme si souzeni a že spolu budeme mít ráj na Zemi. Jen tak, z nějakých nesmyslných pseudodůvodů! Byla jsem naprosto zoufalá, protože jsem věděla, že mne pořád miluje a že se jen polekal toho citu, ale nevěděla jsem, co mám dělat. Snažila jsem se mu všechno vysvětlit (a tak se to dělat nemá), ale nebylo to vůbec k ničemu. Když už jsem nevěděla, kudy kam, narazila jsem na internetu na stránky Bílé magie. Hned jsem z nich měla dobrý pocit, a pak po první komunikaci ještě víc. Dozvěděla jsem se, co jsem potřebovala vědět: že můj přítel má v sobě spoustu bloků a zábran, které si s sebou nese z minulosti, a že je potřeba času, aby se věci zlepšily. Nedá se to uchvátat.

Pavol s Jankou nám posílali energii, a já začala meditovat a číst spoustu skvělých knížek, ke kterým bych se jinak sotva dostala. Pak už jsem si říkala, že to asi takhle mělo být, a byla jsem ráda, že jsem díky rozchodu dostala příležitost pracovat na sobě a hodně věcí pochopit a naučit se.
Bylo to dlouhé a nebylo to lehké, ale Pavol s Jankou mi neuvěřitelně pomáhali. Z Pavla jde pokaždé síla, moudrost, energie a klid, a dokáže dodat jistotu, když ji člověk nejvíc potřebuje. A Janka je suprové dievča! Bezprostřední, srdečná, soucitná, bystrá, laskavá. Poskytla mi ochotně kupu dobrých rad, cítila jsem, že se mnou můj příběh opravdu prožívá, že jí na mně záleží, bylo snadné svěřovat se jí, byla pro mne jako nejlepší kamarádka.
Když jsem po pěti měsících svému přítelovi prvně napsala, odepsal suše a nepříjemně, a já měla chuť to vzdát. Udělala bych to, nebýt Pavla a Janky. Ale oni to nedopustili, dodali mi novou víru, a najednou, jako zázrakem, bylo všechno úplně jinak! A pak šlo všechno strašně rychle a jako po másle. A teď, sedm měsíců od rozchodu, je všechno ještě o moc lepší než předtím; protože už vím, jak se svým milým jednat, už ho mnohem lépe chápu, a on je v sedmém nebi a dává mi tolik lásky a obdivu, kolik jen unesu. Všichni se tomu diví, ale já vím, že teď už bude všechno v pořádku. A pokud přijdou problémy, vím, jak se k nim postavit. A za to všechno vděčím vám, Janka a Pavol! Nikdy vám nepřestanu být vděčná a navždycky zůstanete v mém srdci :-*

Poděkování

Ahoj Janko a Palko,
chci vám vyjádřit velké díky, už 4 měsíce spolu intenzivně pracujeme na obnovení vztahu s mým bývalým a díky Vám už je všechno zase na dobré cestě... můj bývalý, který se se mnou na jaře rozešel, už mě zase bere jako přítelkyni a plánujeme i společnou dovolenou... i když to na začátku vypadalo beznadějně a já byla nejvíc na dně... tisíceré díky za vaši práci, za vaše rituály a rady, které mě posouvají dál a umožnily obnovení naší lásky. Jste nejlepší! Nevěřila jsem, že magie může takhle zásadně změnit můj život.

Poděkování

Milí přátelé,

v první řadě než se rozepíši o svém příběhu a cestě jak jsem se dostala až zde, bych chtěla poděkovat z celého srdce Darince a Pavlovi. Pro mne jsou sluníčka.

Každý z nás, který došel cestou až k „Bílé magii“, před tím prošel životem (příběhem), který ho vlastně dovedl až sem. Jsem klientkou Darinky a Pavla, kteří to vůbec neměli ze začátku se mnou lehké. Byla jsem svéhlavička, která má vždy svou pravdu, vůbec jsem si neuvědomovala o čem přemýšlím a co si do života přivolávám.

Jednoho krásného dne jsem se dověděla, že se můj manžel zamiloval do jiné ženy. A co teď s tím. Neuměla jsem to zpracovat, rozebírala jsem to s lidmi kolem sebe a hlavně jsem se cítila velmi „ublížena“. Vůbec jsem si ani nepřipustila, že jsem já „svéhlavička“ udělala nějakou chybu. Chtíč mého srdce byl tak silný, že jsem si uvědomila, jak chci bojovat o lásku mého manžela. A to byla ta správná chvíle, kdy jsem se dověděla o „Bílé magií“ a spojila jsem se s Darinkou.
Darinka mi vysvětlila co se ode mne očekává to, že neměním druhé, ale hlavně sebe sama... Přivedla mně k meditaci, kdy jsem se začala cítit velmi krásně a tak lehce. Začala jsem používat informace z knih, které mi byly doporučeny ke čtení, zapracovávat do svého života. Nejen informace z knih, ale také rady Darinky a Pavla. Vždy jsem se těšila na další setkání nebo telefonát. Nejen na to, co mi radí, ale také na své pokroky.
Věřte nebo ne, vím, že má cesta ještě není u konce a že se musím ještě mnoho učit zapracovávat do svého života, mnoho moudra, které mi tyto dvě mnou milované bytosti ukazují a vedou.
S manželem jsem spolu a učíme se znovu užívat si život, ale jinak než předtím životním karambolem. Snažíme se být k sobě úpřimní, umíme si společně užívat život. Já jsem se naučila mu dát více volnosti, nesvírat ho v poutech. Našla jsem si své koníčky, ve kterých mně on podporuje. Nemyslete si, není to jen v partnerském životě, ale také tyto zkušenosti, rady a hlavně myšlenky a uvědomění si přenáším i do ostatních oblastí svého života. Nejde to pokaždé, jak bych chtěla. Věřím, že ještě hodně budu na sobě pracovat a být krásnou bytostí pro lidi, kteří mne v životě ještě potkají.

A proto velmi děkuji „Bílé magií“, že je tady pro nás kdo ji našel a pomáhá nám bytostem být lepšími a milovanými osobnostmi.

S láskou a úctou XY

Pomoc a rady

Dobrý den!
Moc si vážím Vaší pomoci a rad a odpovědí. Jste skuteční profíci. Mohu jen doporučit.
Skvělé.

XY

Poděkovaní

Ahoj Slavko, Pavol,
po včerejším rozhovoru jsem se cítila moc dobře i když jsem neměla moc na začátku náladu ale pak mi bylo dobře asi i tím, že jsem se mohla svěřit:)Přeji hezký zbytek dne a pokud máš volno tak i krásný víkend:)Jsem ráda že Vás mám při Sobě!Věřím že všechno zvládneme úspěšně do konce se společnými silami.Moc děkuji za Péči kterou mi věnujete, i když to není někdy jednoduché se mnou.Začala jsem se i zase každý večer před meditací modlit u svíčky, kterou mám, když medituji. Modlím se i za Vás, že při mě stojíte a rozmlouvám s Bohem a říkám mu své prosby.Vím že mi neodpoví slovně, ale věřím, že se to vše může projevit jinak. No docela jsem se rozepsala ale je mi dobře když na Tebe myslím:)Takový klid, bezpečí, no cítím to tak;)
XY

Vřelé díky

Dobrý den , pane Pavle, chtěla jsem Vám alespoň touhle formou vyjádřit své vřelé díky. Nejenom co jse pre mě doposud udělali, ale i na jakou cestu jste mě přivedli. Vlastně vděčím díky vám i M. On mi ukázal, jaká bych chtěla být, ale i to, jaká zatím jsem. Mé největší uvědomnění proběhlo teď ve ct, kdy jsem se na sebe podívala do zrcadla a řekla si: Stálo tě to hodně úsilí…ale na to, jak seš v háji po rozchodu, tak ses silná a i přes to všechno dokážeš zážit jako sluníčko. Toto uvědomnění je teď pro mě nejcennejší. Přeji vám všem, ať se Vám jenom daří. L.

Velké děkuji

Moni ahoj,

prosím tě, jedna věc. V neděli, když jsem odcházel, tak jsem spěchal ... 😉 nemám rád loučení a už vůbec ne takové, kde se s někým dlouhodobě setkávám, kdo mi velmi pomohl a koho mám rád, koho si oblíbíte. Nemám rád takové loučení, protože to bývá emočně náročnější a nerad bych, aby mě někdo viděl s vlhkýma očima, jak jsem dojatý ... 😢 proto jsem tak spěchal. Děkuji tobě Moni i Pavlovi za všechno, velmi mnoho jste pro mě udělali, posunuli, hodně to pro mě znamená. Velké děkuji. A ano, neloučil se navždy, ale i tak ... bylo to loučení, no. 😢 ještě jednou díky, drž se. Zatím pa.

XY

Děkuji za vaši podporu

Moniko, děkuji za vaši podporu. A že mi pomáháte i posouvat moje hranice. Je mi fajn. Já bych to chtěl mít stále ☺

Poděkování

Ahojte Monika a Pavel,

chtěla bych se Vám oběma velmi pěkně poděkovat za Vaši pomoc při řešení mých problémů a vztahů. Cítím se opět vyrovnaná, spokojená a šťastná. Oba jste skvělí poradci.

S pozdravem XY

SMS od klienta

Dobre ranko pani Monika,

je to krásné 😊😊😊 začíná to byt pravda, stale nemohu tomu uvěřit. Ale věřím, že to bude ještě lepší.

S pozdravem, XY