Bílá magie a Voodoo

magie úspěchu

Milá Marion,
je neskutečné, jak Tvá magie funguje, jednoduše wau ... V ... se mě na dnešním posledním závěrečném setkání oba páni X a Y zeptali a požádali mě, abych přijal jejich nabídku a že by byly skutečně šťastní, kdyby mě tam měli . Milá Marion, to se mi ještě nikdy nestalo. Mnohokrát děkuji za pomoc.
😘😘😘🌹🍀
S pozdravem
XY ...

milostná magie

Dobré ráno Marion,

tedy ty si opravdu nejlepší ze všech. V ... do ... tedy v lednu jdu s ní na wellness. Už mi napsala, že nechce jít sama a měl bych jít s ní. No dobře, musím to nyní zaplatit, ačkoli to není zrovna nejlevnější, ale vysrat se na peníze, stojí mi to za to. Jen jsem ti to chtěl dát v krátkosti vědět. Ano, je to mega.

Takže děkuji za všechno a věřím, že teď to už pochopila. Doufám, že Váš muž se má již také dobře a jak jsem již řekl, a slyšíme se 30-tého, myslím. Přeji vám také krásné Vánoce a jsem prostě jen šťastný. Děkuji ještě jednou.

XY

Průběh spojování partnerů - magie lásky

Milá Marion!

Chtěla bych Vám prostě ještě jednou poděkovat za to, co pro mě děláte, není to samozřejmost. Jste úžasná osoba a máte srdce na správném místě !! Mnohokrát děkuji za to, že jsem Vás mohla poznat. Ať pro mě děláte cokoliv, nedá se to popsat slovy, je to prostě ohromující, co pro mě děláte, Vaše pomoc, Vaše úsilí, Vaše pochopení, Vaše trpělivost se mnou a Vaše důvěra.

Vzpomínám si na to, jak jsme se spolu poprvé mluvili telefonicky, byla jsem velmi zoufalá, smutná, měla jsem velmi velký strach, že navždy ztratím mého XY. Nebylo pro mne možné pustit ho. Měla jsem velké trápení v lásce. Před Vámi jsem toho vyzkoušela už velmi mnoho, ale bohužel nic nefungovalo naopak XY se ode mě a dětí vzdaloval stále více a více. Už jsem víc nevěřila na lásku a nedůvěřovala jsem ničemu, vrátili jste mi zpět víru v lásku, a to Vašimi láskyplnými slovy, že všechno bude zase v pořádku, zvládneme to, uvidíš, mám mít víru. Ale tehdy jsem už nedokázala víc věřit, myslela jsem si, že jsem všechno ztratila, že jsem udělala všechno špatně. Dodali jste mi znovu odvahu, abych věřila sobě samé. Veškerou mou naději, že získám znovu zpět XY, jak jsem ho znala a milovala, jsem vložila do Vašich rukou a věřím a mám velkou důvěru v to, že jen Vy to můžete dokázat.

Jsem nebo jsem byla velmi netrpělivá a nejistá ve všem, řekli jste mi, že bych měla začít s meditací, předtím jsem o meditaci nic nevěděla, takže jsem to prostě zkusila. Meditací jsem byla úplně nadšená, cítím se po ní velmi dobře, pravidelně medituji a zjistila jsem, že jsem mnohem klidnější, mám opět více pozitivní energie, život mě znovu baví, chodím opět více mezi lidi, do fitness studia a jdu jednoduše ven do lesa na jednu procházku a podnikám hodně s mými dětmi, dělá mi radost znovu se začlenit do života. Čtením knih "Mistrovství lásky a Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše" rozumím všemu o něco lépe, co se stalo a můžu si z toho pro sebe hodně vzít. Snažím se samozřejmě myslet pozitivně, ne vždy mi to sice jde, ale myslím, že jsem se tím také změnila. Cítím se lépe a už nejsem víc taková smutná, rozumím všemu mnohem lépe, ale jen díky Vaší pomoci "milá Marion", bez Vás bych nikdy nebyla tam, kde jsem teď.

Moji kolegové a přátelé si už také všimli, že jsem se změnila, mám opět pozitivní vyzařování a moje oči znovu září. Vypadám dobře, wau, co jsi udělala. Ptali jste se. Bohužel, stále znovu a znovu se propadám do hluboké díry zoufalství, přijde na mě smutek, nebo dostanu strach, že jsem XY přece navždy ztratila, ale tehdy jste vždy pro mě samé ucho a vždy máte ty správné slova, tato slova a Váš hlas mě vždy velmi rychle uklidní a po našem rozhovoru se cítím znovu dobře. Nemyslím na něj už ani tak často, užívám si jednoduše můj život s dětmi. Vím, že pokud někdo může zachránit mou rodinu, tak pak jste to Vy, milá Marion. Mám velkou důvěru a respekt ve Vás a Vaši práci, že všechno bude v pořádku a už brzy mohu být s mým XY, že jsme konečně jedna šťastná a milující rodina. Miluji XY tak velmi a přeji si, aby bylo vše znovu v pořádku a už brzy jsem mohla XY znovu vzít do náruče.

Velice Vám děkuji za Vaši pomoc, Vaše úsilí a Vaši trpělivost se mnou, děkuji za Vaši podporu a za to, že mi vždy znovu a znovu dodáte odvahu a děláte mě silnější, děkuji za to, že jste tu vždy pro mě. Bohužel jsem Vás ještě osobně nepoznala, velmi doufám, že jednoho dne se setkáme i osobně a budu Vám moci nebo smět říct děkuji. Velmi si vážím Vaši práci a pokud někdo potřebuje pomoc, mohu Vás jen doporučit, jste prostě skvělá.

Přeji Vám a Vaší rodině a celému týmu nádherné, klidné vánoční svátky.

Děkuji Vám předem z celého srdce za Vaši podporu a pomoc, a těším se, že brzy budu s vámi znovu telefonovat.

S láskou a vděčností

xxx

Klidné Vánoce!

Milá Marion,

už je to nějaký čas, odkdy jsem se ozvala. Nyní bych Ti chtěla znovu říci, že vše je v pořádku. Myslím na Tebe každý den, a jsem Ti každý den vděčná za to, že jsi mi zachránila život.

Přeji Tobě a celé rodině klidné vánoční svátky a posílám Ti mnoho srdečných pozdravů ... XY

Milostná magie - Děkuji za Vaši podporu

Milá Marion,

Děkuji Vám za Vaši pomoc a podporu. Ještě stále si zcela přesně pamatuji na náš první telefonický rozhovor, měla jsem velké trápení v lásce, cítila jsem se opravdu špatně. Nebyla jsem sama sebou, dělala jsem věci, které si já sama nedokážu vysvětlit. Úplně jsem se ztratila. Od začátku jste mi řekli: "Všechno bude pozitivní." Zpočátku jsem byla velmi netrpělivá, nejistá ... Ale už po týdnu jsem v sobě cítila energii, postupně jsem se měla stále lépe a lépe. Prostřednictvím pravidelných meditací a knihy: "Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše", jsem se znovu našla. Vypadá to dobře. Díky Vám a Vašim tipem jsem se naučila, co to znamená pustit. Měla jsem obrovský strach pustit XY, ale teď jsem XY pustila a je to pěkný pocit, pocit svobody. Vnitřně jsem klidnější a myslím pozitivně na XY. Mám důvěru v to, že všechno bude tak, jak má být! Dělám nyní opět více pro sebe a užívám si to víc a víc.

Dokonce i v mém životě se toho hodně změnilo, moje práce, která byla kdysi pro mě otravná, mě znovu těší a dnes to už tak nevnímám. Vrátila jsem se ik mému koníčku. Znovu si to víc užívám! Mám v sobě hodně pozitivní energie, kterou i vyzařoval, protože dostávám mnoho komplimentů, dělám ostatních šťastnými, a tím se stávám sama šťastnější. Postupně se snažím vnímat všechno pozitivnější a tím se mnoho věcí mění / změnilo ... To, co jsem slyšela v meditaci a četla v knize se postupně snažím přenést i do svého života, ale vyžaduje to svůj čas. Vzhledem k tomu jsem si také uvědomila, že: Vše potřebuje svůj čas a člověk si na to musí tento čas vyhradit sám !!!

Děkuji Vám za to, že jste vždy tu a jste pro mne samé ucho!

Děkuji Vám za Vaši podporu a za spolupráci se mnou.

Děkuji Vám za to, že mi vždy dodáte odvahu, když mě znovu přepadne strach.

Děkuji Děkuji Děkuji

srdečná díky

Milostná magie - splnené touhy

Dobrý den Pavel a Monika,

chci Vam napsat, ze se mam uzasne a mam super přítele, vcera mě přijali do nové práce, takže konečně můžu odejít z té práce, kde jsem se jen trápila. Konečně jsem si otevřela na nich usta, aby po mně přestali slap.

Dakujem, že díky Vam jsem se nastartovala :) . Mam vse, po com jsem toužila. :)

Jste najlepsi :) . jsem taka ráda, že jsem se na Vas, obrátila a jak Jste mi pomohli dneska jsem byla v nové práci řekli mi ze mam super smýšlení dobrou fantasii dali mi volnou ruku tak menim cely butik. Majitelé se ke mně krasne chovají a mam nejlepšího chlapa no az mam slzy v očích to je neco krasne.

Dekuji jeste jednou Vam za vse

XY

Děkuji za energii

Ahojte Pavol a Monika :),

v první řadě vám velmi děkuji za energii. Po těžkých dnech a nocích, jsem konečně dnes vstala s pocitem, že všechno se dá změnit pokud to skutečně chci. Ale nejdříve musím začít od sebe. Nejtěžší práce, kde se musím vyrovnat sama se sebou a naučit se skutečně milovat. Pokud chci zachránit Sebe, vztah s XY a žít život v radosti, tak mě teď čeká tvrdá práce na sobě samé.

Dnes jsem začala psát a nedokázala jsem se zastavit, jaké zvláštní, že pokud člověk padá a ztrácí se, tak až tehdy musí najít skutečnou sílu, která ho staví na nohy. Děkuji, že jste v těchto těžkých časech při mně a máte se mnou ještě trpělivost a nenecháváte mě samou.

Dnes jsem napsala věci, které jsem si uvědomila, že jsou mým problémem a musím jejich vyléčit, pokud se chci posouvat dále. Tyto problémy trápí mnoho lidí a vím, že pokud já to zvládnu, tak to dokážu posouvat dál a skutečně dělat to, co chci.

Chci vás ještě poprosit o energii a sílu v tomto období, protože vím, že sama bych to nezvládla.

XY

Milostná magie - probíha

Ahoj Marion,

nech pre mňa urobíš čokoľvek... cítim sa potom dobre. Som pokojnejšia a uvoľnenejšia. Odvtedy myslím pozitívne na XY namiesto toho, aby som vnútorne stále cítila stres, prečo na neho neustále myslím, aj keď to vôbec nechcem. Momentálne sa veľmi zaoberám zákonom príťažlivosti a témou duchovného partnerstva. Či je to duchovné partnerstvo neviem, ale určite ma odzrkadľuje. Keď sme sa minulý týždeň stretli, bola som úplne vystresovaná a vynervovaná zo situácie v práci a vôbec som nevedela, ako sa mám správať, keď sa navzájom uvidíme. Len na chvíľku som sa na neho odvážila pozrieť a videla som 2 úplne vystresované oči. Keď som ja neistá, on je tiež. Keď som nervózna, aj on na mňa pôsobí nervóznym dojmom. Predvčerom som išla po práci po 1-krát domov uvoľnená a krátko predtým som ešte premýšľala nad tým, že by bolo vlastne celkom pekné znovu ho stretnúť. Na ceste domov išli oproti mne v tme nejakí cyklisti. Pri bližšom pohľade ma napadlo, že jeden z nich by mohol byť XY. Prvýkrát som zostala jednoducho pokojná a pozrela som sa jeho smerom. Jeden sa na mňa pozrel späť. Krátko som sa mu pozrela do očí a on mi pohľad opätoval. Bol to príjemný pocit. Až keď bol preč, uvedomila som si, že to bol naozaj XY.

Číst více...

Děkuji za pozitivní změnu

Ďakujem za pozitívnu zmenu 2017
Milá Marion,

ráda bych se Ti srdečně poděkovala.

Pozitívna zmena
Díky Tobě jsem se změnila v pozitivním slova smyslu.

Láska Vďačnosť
Vím, velmi oceňuji tvé schopnosti a budu Vás i nadále doporučovat.

V lásce & vděčnosti

XY

Děkuji - nová šance

Ahoj Moni,

po včerejším telefonátu s Pavlem a poslání sms, se přítel ozval během hodiny. Dohodli jsme se na příští týden. Děkuji krásně za obrovskou šanci ai za to, že vše běží podle očekávání. Jsem plná energie, usmívající a šťastná.

XY

Telefonáty

Dobrý večer Monika, po našich telefonátech mám vždy lepší náladu 🙂.

Poděkovaní

Milá Darinka, milý Paľko.

Chci Vám velmi pěkně poděkovat, za čas, za to celé období, co jste stali při mně.! Nevím popsat mou dík .. když jsem už nejméně čekala, on přišel ... Chci Vám říct, že na jaře bychom se už měli stěhovat do domku. Jsem šťastná. Na toto období jsem čekala. Ale musela jsem najít samu sebe a pochopit jiné věci. Díky Bohu, že jsem se na Vás obrátila.Tí co váháte, zda se obrátit na bílou magii ... NEVÁHEJTE !! Určitě neprohloupíte!😊 Darinka a Paľko ještě jednou Vám chci upřímně az celého srdce poděkovat. Přeji Vám do života vše jen to nejlepšie 😊

Ještě jednou obrovská díky za cely ten čas. Určitě Vás budu informovat a chci i nadále s vámi udržovat kontakt.

Všechno nejlepší k narozeninám

Ahoj Monika,

zelam ti dodatecne vse najkrajsie a nejlépe k narozeninám 🙂 ať se ti daří a ať nadále přinášet dobro lidstvu tvou krasnou prací 🙂 moc si pomohla i mně za co ti velmi dakujem 😘

Děkuji za tvou pomoc

Ďakujem za Tvoju pomoc
Nejdražší Marion!

Rada bych se Ti předem poděkovala za Tvou pomoc - PODPORU. Si takový úžasný člověk, vnímám tolik lásky, teplého srdce, hluboce se mě to dotýká. Není to žádná samozřejmost, takový jedinečný člověk, jako jsi Ty. Poznali jsme se - nejdříve telefonicky, ale brzy i osobně. Děkuji Ti z celého srdce předem za Tvou práci v lásce a doufám, že jako drahá Marion udělá brzy zlom, tak na konci tunelu se objeví světlo. Miluji XY tak velmi a děkuji za Tvou láskyplnou, cennou práci, která, ano - tak to cítím - jako Ty - zálibu X + Y - přinese životaschopnou lásku v jednotě.

DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI předem za Tvou láskyplnou práci v a z lásky. Objímám Tě. Svírám Tě velmi silně!

Tvá XY

Řij. 18- 2017

Kompliment

Náhodou jsem našel vaši stránku.

Přestože na facebooku je hodně nesmyslů na téma magie, hermetické gnostiků, přečetl jsem si vaši domovskou stránku a na 95% mohu potvrdit, že vše, co tu píšete, je pravda.

Je hezké, že existují skuteční znalci ❤️

Hodně úspěchů a jen tak dále

XY

Ďakujem za všetko

Ahoj Pavol,

po delším zvážení chci poděkovat za krásných půl roku života, který jsme spolu energeticky strávili, musím ale naší spolupráci v této fázi z krásných osobních důvodů ukončit.
Vím, že mě pochopíte a moc ráda Vás uvidím v přátelském duchu, je ale čas jít po svých a plně se osamostatnit. Děkuju za vše, opravdu za vše. Moc se těším na naše další setkání, at už zde nebo v budoucím životě.

S láskou, XY.

Ľúbostná mágia - poďakovanie

Milá Marion,

mám pocit, že jednoduché poděkování ani není dostačující za to, co si pro mě udělala. Bez tvých úžasných magických schopností, bych stála před jednou velkou katastrofou. Hrozilo, že všechno, moje manželství a rodina, se rozpadne. Nic nepomáhalo. Žádné domlouvání, žádné mlčení. A jako mávnutím kouzelného proutku jsem se dostala k Tobě. Veškerá moje naděje, že se můj manžel znovu vrátí zpět, jak jsem ho znala, byla u Tebe. Dodala si mi vždy tolik odvahy, když si mi řekla, že vše bude opět v pořádku. A to se také skutečně stalo. Jen díky Tobě jsem pochopila, co se s ním stalo. Díky Tobě jsem se také naučila pracovat na sobě samé. Můj pohled na mnoho věcí změnil. Prostřednictvím Tebe jsem se naučila, že nic není samozřejmé.

Tisíckrát děkuji. Jsem tak šťastná, že existuješ.

S pozdravem

Pozdrav z facebooku

Ahoj Monika,

jak se mas? Velmi často na vas myslim..sme ve Švýcarsku..někdy mi je za vámi smutno..chybějí mi rozhovory s vámi...doufam, ze si zdravá i tvá rodina 🙂 preju si, abych vas mohla někdy potkat i živě 🙂

Jeeeej dekuji peknee :) Opravdu? Já jsem myslela, ze urcite jste na mna zapomněli 😬 velmi jsem ráda a budu se velmi těšit 🙂 Dakujeme krasne a ať se dariiiiii :) Pekny vecer :) XY

Srdeční díky

Milá Marion,

od pátku jsem znovu doma v Bavorsku a chtěl bych se Ti ještě jednou velmi pěkně poděkovat za srdečné přivítání minulou středu a za čas, který jsi mi věnovala.

Nyní vím víc než kdykoliv předtím, že já nebo moje záležitost je u tebe v dobrých a správných rukou. Setkání s Tebou mi dalo hodně odvahy a nové víry. Atmosféra & síla / energie v Tvém prostoru byla neuvěřitelná, dokonce i já sám jako laik v takových věcech jsem cítil, že je tam něco jiného, než v jiných místnostech, ve kterých jsem dosud byl..

XY je už od pátku na týden odlet ale nevím kde. Udělám vše, co je v mých silách, abych se řídil Tvými radami a také jsem se sám dále rozvíjel.

Ze srdce mnoho srdečných pozdravů Tobě (a také Agnes, se kterou jsem měl příjemný rozhovor) od
XY

Květinový pozdrav

Malý kvetinový pozdrav Ďakujem

Mojě milá Marion,

jeden malý květinový pozdrav ode mne, abys nebyla smutná z toho, že Vaše dovolená už skončila.

kvetinovy_pozdrav_dakujem
Se srdečným pozdravem, Tvá XY

Děkuji za Tvou pomoc

Ďakujem za Tvoju pomoc
Milá Marion,

nemohu Ti zavolat, protože si velmi zaneprázdněna, tak bych Ti ráda aspoň takto vyjádřila svou vděčnost za tvou pomoc. Doufám, že z ní budeš mít velkou radost. Přeji Ti pěkný den

Ďakujem za Tvoju pomoc Kvety
S pozdravem, XY

Pozitivní energie

Monika, dekuji ti jeste jednou za dnesni rozhovor. Zakazdym citim, ze ziskavam potrebnou pozitivni energii a silu do dalsich dnu. Vsechno je vzdy pak omnoho jasnější. Jeste jednou z upřímného srdce ..dekuji ;-) XY

I já dekuji. Dělám co je v mých silách a možnostech na sebeproměnu a také pro realizaci svého cíle, který je pro mě velmi důležitý. A budu se snažit i nadále. 😊

svatební den

Dobre rano preji Monika a Pavol,

tak mam po svatbe 😁, vsechno probehlo dobre, jen me to trochu unavilo, pripravy, pak jsme byli vzhuru dlouho do rana, trochu jsem se i napil alkoholu, ale neprehnal jsem to 😊 Zitra naposledy jdu do prace pak mam par dni volno, budeme s XY sami. Tak budu mit asi vic casu celkove, tak me jen napadlo jestli byste mi prednostne doporucila nejakou knizku nebo audioknizku, mel bych mit cas i na cteni. Ten seznam od vas mam, to jen co byste mi prednostne doporucila muze byt i knizka, nejaky cas na cteni bych mel mit. Termin s vami mam zatim napsany, kdyby me neco napadlo driv napisu zas, nebo zkusim zavolat. Jinak doufam ze vy se mate dobre? Take vam dekuji za vsechno.

Zdravim XY

NOVÝ život - děkuji

Ahoj Moni, promin za včerejšek, ze jsem byla s holkama ven, akurat, když jsme měli spolu volat, ale řeknu Ti, že to byl uzasny den. Opravdu konečně zacinam zit a uz i podnikam takové akce a mnoho vtipných věci clovek zažije 😃. Cítím se opravdu free a fantasticky. Jen a jen díky Vam !! Opravdu Vam vděčím za tento můj NOVY zivot, kdy mam ráda samu sebe, dovolím si prohřešky, nevadi mi, že jsem přibrala (i když už nepotřebuji opasky na nohavicích), ale aspoň si vymenim šatník 😁👏🏼. Opravdu dekuji za vse a za to, ze Vas mam a stojíte při mně 😊❤️. Pekny dnicek este přeji ☀️