Bílá magie a Voodoo

Vysněný vztah - děkuji

Ahoj Monco,

moc tě Zdravím! S XY, na kterého jsi mi dělala výklad je to moc krásné ☺. Konečně mám vztah, jaký jsem si vysnila! Mockrát děkuji! Moni, moc bych tě chtěla teď poprosit o výklad týkající se práce. Doufám, že u tebe je vše fajn. Luky je spokojený a v práci se Vám i s Palkem daří. Já jsem Vaše úspěšná práce ☺ děkuji za všechno! Čekání na toho pravého se vyplatilo, opravdu. Jsem moc ráda, že jsem přišla na to, že nejlepší a jediný způsob, jak být štastná je naučit se žít sama se sebou a nechat k sobě plynout a přijímat, co je nachystáno. Trvalo to dlouho, měli jste práce hodně, ale podařilo se ☺ XY

Děkuji za inspiraci

Dobrý den, Má situace se opravdu změnila. Pomohla mi zpráva od Vás i texty, které máte na internetu. Děkuji moc za pomoc. Zdravím Vás XY

Děkuji, že vás mám

Děkuji Monika a Pavol za to, že Vás mám a že si užívám každého dne.

Děkuji: Kniha hostů

2014_09_mike_schmidt_1400

Milý týme,

Momentálně jsem už rok v péči firmy Daghan-Malenky. Teď nastal definitivní konec mých problémů, včetně správné interpretace směřování mých meditací.
Finanční výdaje, které jsem doteď musel uhradit za své sezení, odpovídají 10 % toho, o co by jsem byl přišel, kdybych nebyl natrefil na tuto firmu Daghan-Malenky.
Jsem vděčný za intenzivní vedení a poradenství, díky čemu jsem se v mém životě vyhnul nejhoršímu.
Teď jsem otevřený v mém srdci a stejně i v mé duši.

Mike Schmidt

E-mail skeptika

Dobrý večer/den Marion Daghan Malenky

Je ohromné, že jste mě jednoho absolventa technické univerzity, jednoho realistu a skeptika, co se týče nadpřirozeného, dokázali přesvědčit o vašich schopnostech. I vás to určitě překvapilo. Cíl jsme ještě nedosáhli, ale možná se nám to společně podaří. Věřím tomu a doufám v to. To je můj velký cíl! Myslím si, že bez vás, nemám skoro žádnou reálnou šanci.

To, co jste mi dnes řekla, mě vede k hlubokému zamyšlení, pohnulo to se mnou a přesvědčilo mě to.
Určitě máte pravdu.

Stejně si cením i vaše etické zásady, jak jste mi je objasnili. Je to tak správně, to víte dávno i bez mého potvrzení.

Budu se i nadále snažit a dále doufat... To víte.

Srdečně vás pozdravuji, budu se těšit na vaši odpověď.

Změna

...Prostě neuvěřitelné J J J
XXX udělala v posledních týdnech obrovský, ale neuvěřitelně obrovský pokrok. Po duchovní i emocionální stránce se ve vztahu chová mnohem jednoznačněji a rozhodněji a ve svých myšlenkách a touhách chce zůstat se mnou, abychom spolu mohli zestárnout ve šťastném harmonickém, milujícím a spokojeném vztahu, projevuje mnohem větší odolnost a jistotu...

...I já chci na sobě nadále pracovat a mnohé chyby, úzkosti a nejasnosti, které se ve mně za posledních 3 ½ a půl roku a i během nedávné minulosti nasbírali, přeměnit na dobrý a příjemný pocit ze života.
Všechno je to vlastně stále překvapivě těžko popsatelné.
V každém případě chci jménem nás obou ještě jednou velice poděkovat za všechno, co si pro nás dosud udělala a také za všechno, co si do nás investovala a uskutečnila kvůli nám.
Teď mohu jen říct absolutně neskuteeeeeeečné !!!...Číst více...