Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Jaké garance poskytujete? Kde mám záruku, že se bílou magií dosáhne mého kýženého cíle?

Aké garancie poskytujete?
Naše záruky © DNY59 - Istockphoto.com/pmalenky

To, co Vám můžeme my jako mágové zaručit je, že daný vztah nebo nějaká situace dostane novou šanci. Pokud chcete získat nazpět svého partnera, dokážeme Vám zaručit, že spolu znovu začnete komunikovat. Pokud někdo hledá práci, tak bude mít příležitost tu práci dostat. To, jestli v té práci i zůstane nebo ne, už závisí na něm. Do jaké míry tedy využijete tuto druhou šanci závisí jen na Vás.

Například: Partnerka odešla od partnera, protože ji partner podváděl. Bílou magií se dá udělat, aby se ta partnerka k němu vrátila a dala mu novou šanci. Ale pokud ji bude zase podvádět, partnerka od něj znovu odejde. A to už není chyba magie, ale chyba toho člověka. Další přiklad, které můžeme uvést: Někdo přijde o práci kvůli svému lajdáckému přístupu. To, co my můžeme magií udělat je, aby dostal novou práci. Ale pokud nezmění svůj přístup a bude znovu lajdák, práci znovu ztratí.

Magií se dá vždy udělat to, aby člověk dostal v daném směru novou šanci. Zároveň je ale potřebné, aby když tu šanci dostane, ji i správně využil. I z tohoto důvodu potřebujeme s klienty jednou do týdne hovořit a také je potřeba, aby četli doporučenou literaturu a řídili se našimi pokyny.