Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Musí člověk - klient v magii věřit, aby fungovala?

Musí človek - klient v mágiu veriť, aby fungovala?
Spolupráce © gehringj - Istockphoto.com/pmalenky

Nemusí věřit, ale musí spolupracovat. Víra je významná, ale podstatná je spolupráce. Člověk nemusí vůbec věřit v magii ani nám samotným, ale podstatné je, aby poslouchal naše rady a aby respektoval naše pokyny. Když například klientovi řekneme, aby si přečetl určitou knihu, je podstatné, aby si ji skutečně přečetl. Když mu povíme, aby si udělal koupel ve slané vodě, aby ji udělal. Toto jsou podstatné věci.

Čarodějové a šamani v minulosti plnili úlohu lékařů, psychologů, rádců a mudrců. Stačí, když jste odhodlaní svou situaci řešit a chcete lepší život. Nejde proto ani tak o víru v magii nebo důvěru v nás, jako o samotné Vaše rozhodnutí, že se Vám dostane pomoci. Pokud v to věřít, cesty se vždy najdou!

Pokud klient projevuje velké pochybnosti, pokusíme se zodpovědě všechny jeho otázky, ale nebudeme ho nijak přesvědčovat. Pochybující, nejistí lidé v zoufalé životní situaci jsou často ideální kořistí různých šarlatánů, u kterých často také skončí. My prosazujeme zodpovědný a proaktivní přístup, ke kterému musí člověk i sám dojít.