Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Co všechno je možné zahrnout do pojmu "vnitřní blokády"? Jaké techniky se používají na odstránění vnitřních blokád? Jak takové odstraňování blokád probíhá?


Pod pojmem “blokáda“ si můžeme představit něco, co brání přirozenému toku energie. Pokud je tento přirozený tok energie narušovaný, začíná se časem projevovat i ve fyzické rovině. Například jako určitá bolest, jako choroba anebo strach něco udělat nebo něco říct. Technik na odstraňování vnitřních blokád je neskutečně mnoho. To znamená: Odstraňování blokád může být i na základe jiného jídla nebo jiného způsobu dýchání. Blokády se mohou dále odstraňovat i posíláním energie nebo magickými technikami. Možností je velmi mnoho.

Například: Jednou z takových známých technik na odstraňování blokád je odstraňování blokád formou uzlíků. Vezme se jedna dlouhá šňůrka, uděláe se něco jako malá astrální cesta a člověk se snaží tu určitou blokádu vytáhnout z těla poškozeného. Je to však úspěšné jen tehdy, pokud to není děláno jen představivostí a silou vůle, ale pokud je člověk schopný vejít do jiných dimenzí. Protože i ta šňůrka musí napřed začít existovat i na jiné úrovni. Mág v podstatě má tu šňůrku a musí se na ni soustředit, aby začala existovat na jiné úrovni. Do této šňůrky mág musí dát určitou sílu. Tím pádem se dá používat na uzlení blokád. Potom mág jde ke klientovi a snaží se blokádu zauzlit, jakoby se na ni soustředí a zauzlí ji. To znamená, že ta blokád jakoby zůstala v té šňůrce. Potom se šňůrka spaluje. Namočí se do oleje a spálí se.

Samozřejmě mezi známé techniky na odstraňování blokád dále patří i meditace s anděly, rozhovory s klienty, určitý trénink a podobné věci. Takže metod je skutečně mnoho. Co se týká výběrů nejvhodnější metody, jde vždy o osobní věc. To znamená: U každého klienta je nutno použít něco jiného nebo je vhodná jiná technika či metoda.

Foto: © adventtr - Istockphoto.com I pmalenky
Přeloženo ze slovenského originálu: Biela mágia: Otázky & odpovede