Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Ovlivňujeme při milostné magii svobodnou vůli toho druhého?

Ovplyvňujeme pri ľúbostnej mágii slobodnú vôľu toho druhého partnera?
Magie lásky © skynesher - Istockphoto.com/pmalenky

Magií nikdy neovlivňujeme svobodnou vůli toho druhého partnera. Jen odstraňujeme už existující blokády, které brání tomu, aby se láska rozvinula.

Co děláme my - lidé často nejsou spolu, protože jim k společnému štěstí brání nějaké blokáda, hádají se kvůli zbytečnostem, nedokáží správně komunikovat, mají nesprávné představy o sobě samém a o životě. Tyto věci se dají magií velmi dobře napravit a lásky a harmonie je tím pádem ve vztahu dvou lidí už navždy.

Naopak při černé magii se svobodná vůle člověka porušuje a jeden partner je přitáhnutý k tomu druhému pomocí démonických bytostí. Taková partnerská spojení však ještě nikdy nikoho neudělala šťastným a přitáhnutý partner se působením démona stává tak negativním, že každý, kdo takovou magii lásky použil jí 1000krát lituje. Máme mnoho klientů, kteří se na nás po nešťastném soužití s takovým partnerem s pláčem obrací o pomoc takové kouzlo lásky zrušit. Soužití s člověkem, kterého z části ovládá démon je plné hádek, chorob, nešťastných náhod, násilného sexu a náhlých úmrtí blízkých lidí.

Milostná magie, Spojování partnerů.