Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Je nutná pro magii nebo věštbu i osobní návštěva?

Je nutná pre mágiu alebo veštbu aj osobná návšteva?
Návštěva © Pavol Malenký I Daghan-Malenky GmbH

Osobní návštěva není nutná. V podstatě je magii i věštění možno vykonávat i bez osobní návštěvy. Samozřejmě potřebujeme k tomu od klientů potřebné informace, nejlépe celé jméno, datum narození a nejlépe když klient připojí i svou fotografii. Fotografii takovou, na které je dobře vidět tvář s očima. I přes to, že to není nutné, naše zkušenosti ukazují, že osobní kontakt je vždy lepší. To se týká jak magie, tak i věštění. Co se týká věštění, člověk může mít nějaké dodatečné otázky přímo při věštbě. To znamená tázání se a odpovídání. Taktéž když mág vidí klienta osobně, může získat mnohem více informací. Vždy je však možné se dohodnout i na konzultaci přes telefon, Skype nebo jinou formou. Většinu výkladů při věštění vypracováváme na dálku a zasíláme v příloze e-mailem. Pokud však klient přijde za námi osobně, v tom případě nepotřebujeme od něj žádné informace. Co se týká magie, soustředění klienta je vždy lepší, když se poznáme i osobně. Protože při magii je velmi důležitá i důvěra.

Co se týká exorcismu nebo čištění od negativních sil, od určitého stupně potřebujeme mít daného klienta při sobě. To znamená, že osobní návštěva je v takovém případě nevyhnutelná. Není to možné jen přes fotku a přes soustředění se. Například když je to v nějaké budově nebo na nějakém zámku, potřebujeme fotografii daného místa. Ale pokud je to těžší (nacházejí se tam mrtvé duše, džinové a podobně), mág musí přijít osobně na konkrétní místo, aby bylo očištěno.

Samozřejmě vždy preferujeme osoní kontakt přímo v našem Centru pro bílou magii, meditaci a duchovní rozvoj u nás v Německu.