Nejčastější otázky: Magie, meditace, spiritualita ✔

Na internetu a v knížkách jsem si už toho mnoho přečetl/a a vyhledal/a - jak mám ale vědět, která metoda je správná?

Na internete a v knižkách som si už toho veľa prečítal/a a pohľadal/a - ako mám ale vedieť, ktorá metóda je správna?
Existuje tolik variant a možností a já nevím, co z toho je správné.

V bílé magii neexistuje žádná jedna „správná“ metoda. V závislosti na konkrétní problémové situaci nebo individuální situaci existují různé způsoby přístupu.

Bez ohledu na to a ve všeobecnosti ale platí jedno: Pozitivní myšlenky. Pozitivní emoce. Jen čistě pozitivní myšlení může přitáhnout pozitivní výsledky, což je pro většinu z nás výzvou.

Jako jednoduchý příklad bychom rádi uvedli někoho, kdo vykonává magii peněz a přitom myslí na to, že nemá žádné peníze. Toto je příklad negativního myšlení. O mnoho lepší je myslet na pozitivní výsledek: Budu mít mnoho peněz!

Podobné je to i v milostné magii: Namísto přemýšlení o tom, že osoba, po které toužíme, je daleko, byste měli mít pozitivní představu toho, jak jste spolu v budoucnu šťastní.

Úmyslem bílé magie je posílit tyto pozitivní myšlenky a emoce. Bílá magie ví, že všechno je vzájemné propojené v síti vědomí a energie. Úlohou je spojit svoje vlastní vědomí a svou vlastní energii tak, abychom mohli „skočit“ do této síte. Metoda, kterou se snažíte k sobě přitáhnout závisí na dané situaci. Barvy svíček nebo božstva nejsou vybrané náhodně, protože je potřeba posílit svoje pozitivní myšlenky. To, co pomůže jednomu, nemusí být správné i pro někoho druhého. Impulsem, který zesiluje emoce, mohou být například červené růže a božstvo Erzuli, ale možná se k určité situaci bude lépe hodit nějaké jiné božstvo. Důraz se klade zejména na dvě věci: Individuální problém a samotnou osobu. Pokud chcete najít individuální postup a metodu, platí na začátku jedno: Skočte a zkuste plavat! Tak jako i pro mnoho věcí v životě platí i v bílé magii: Někdy toho musíte jednoduše hodně vyzkoušet, abyste zjistili, co se k vám nejlépe hodí a co vám nejlépe vyhovuje.

Foto © Fotolia.De samiramay / pmalenky