Bílá magie a Voodoo

Průběh spojování partnerů - magie lásky

Milá Marion!

Chtěla bych Vám prostě ještě jednou poděkovat za to, co pro mě děláte, není to samozřejmost. Jste úžasná osoba a máte srdce na správném místě !! Mnohokrát děkuji za to, že jsem Vás mohla poznat. Ať pro mě děláte cokoliv, nedá se to popsat slovy, je to prostě ohromující, co pro mě děláte, Vaše pomoc, Vaše úsilí, Vaše pochopení, Vaše trpělivost se mnou a Vaše důvěra.

Vzpomínám si na to, jak jsme se spolu poprvé mluvili telefonicky, byla jsem velmi zoufalá, smutná, měla jsem velmi velký strach, že navždy ztratím mého XY. Nebylo pro mne možné pustit ho. Měla jsem velké trápení v lásce. Před Vámi jsem toho vyzkoušela už velmi mnoho, ale bohužel nic nefungovalo naopak XY se ode mě a dětí vzdaloval stále více a více. Už jsem víc nevěřila na lásku a nedůvěřovala jsem ničemu, vrátili jste mi zpět víru v lásku, a to Vašimi láskyplnými slovy, že všechno bude zase v pořádku, zvládneme to, uvidíš, mám mít víru. Ale tehdy jsem už nedokázala víc věřit, myslela jsem si, že jsem všechno ztratila, že jsem udělala všechno špatně. Dodali jste mi znovu odvahu, abych věřila sobě samé. Veškerou mou naději, že získám znovu zpět XY, jak jsem ho znala a milovala, jsem vložila do Vašich rukou a věřím a mám velkou důvěru v to, že jen Vy to můžete dokázat.

Jsem nebo jsem byla velmi netrpělivá a nejistá ve všem, řekli jste mi, že bych měla začít s meditací, předtím jsem o meditaci nic nevěděla, takže jsem to prostě zkusila. Meditací jsem byla úplně nadšená, cítím se po ní velmi dobře, pravidelně medituji a zjistila jsem, že jsem mnohem klidnější, mám opět více pozitivní energie, život mě znovu baví, chodím opět více mezi lidi, do fitness studia a jdu jednoduše ven do lesa na jednu procházku a podnikám hodně s mými dětmi, dělá mi radost znovu se začlenit do života. Čtením knih "Mistrovství lásky a Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše" rozumím všemu o něco lépe, co se stalo a můžu si z toho pro sebe hodně vzít. Snažím se samozřejmě myslet pozitivně, ne vždy mi to sice jde, ale myslím, že jsem se tím také změnila. Cítím se lépe a už nejsem víc taková smutná, rozumím všemu mnohem lépe, ale jen díky Vaší pomoci "milá Marion", bez Vás bych nikdy nebyla tam, kde jsem teď.

Moji kolegové a přátelé si už také všimli, že jsem se změnila, mám opět pozitivní vyzařování a moje oči znovu září. Vypadám dobře, wau, co jsi udělala. Ptali jste se. Bohužel, stále znovu a znovu se propadám do hluboké díry zoufalství, přijde na mě smutek, nebo dostanu strach, že jsem XY přece navždy ztratila, ale tehdy jste vždy pro mě samé ucho a vždy máte ty správné slova, tato slova a Váš hlas mě vždy velmi rychle uklidní a po našem rozhovoru se cítím znovu dobře. Nemyslím na něj už ani tak často, užívám si jednoduše můj život s dětmi. Vím, že pokud někdo může zachránit mou rodinu, tak pak jste to Vy, milá Marion. Mám velkou důvěru a respekt ve Vás a Vaši práci, že všechno bude v pořádku a už brzy mohu být s mým XY, že jsme konečně jedna šťastná a milující rodina. Miluji XY tak velmi a přeji si, aby bylo vše znovu v pořádku a už brzy jsem mohla XY znovu vzít do náruče.

Velice Vám děkuji za Vaši pomoc, Vaše úsilí a Vaši trpělivost se mnou, děkuji za Vaši podporu a za to, že mi vždy znovu a znovu dodáte odvahu a děláte mě silnější, děkuji za to, že jste tu vždy pro mě. Bohužel jsem Vás ještě osobně nepoznala, velmi doufám, že jednoho dne se setkáme i osobně a budu Vám moci nebo smět říct děkuji. Velmi si vážím Vaši práci a pokud někdo potřebuje pomoc, mohu Vás jen doporučit, jste prostě skvělá.

Přeji Vám a Vaší rodině a celému týmu nádherné, klidné vánoční svátky.

Děkuji Vám předem z celého srdce za Vaši podporu a pomoc, a těším se, že brzy budu s vámi znovu telefonovat.

S láskou a vděčností

xxx