Bílá magie a Voodoo

Pozitivní změna

Milá pani Malenky 😊

Cítím se opravdu dobře! Jsem zcela uvolněná a těším se na to, co príde😊. Již velmi se těším na moment, kdy budu moci XY konečně vzít do náruče. Cítím v sobě sílu, která je nepopsatelná. Je hezké zažívat a cítit tento * klid, radost, lehkost, odvázanost a energii * 😊😊😊. Nedokážu si už ani vzpomenout na to, kdy jsem naposledy byla taková šťastná sama se sebou😊🍀. Cítím jen to, že je to "teď" intenzivněji, než kdykoliv předtím. Život a moje práce mi znovu dělají radosť😊.

Jsem vděčná za tuto bolestnou zkušenost s XY, protože díky tomu jsem poznala Vás, a to je to * NEJLEPŠÍ *, co se mi mohlo stať💐🎁 !!! Cítím, že je o mě u Vás dobře postaráno ♥️ ️ !!! Vaše magie, meditace a čtení mě přivedly k sobě samej😊. Postupně se lépe poznávám a tak si buduji vztah k sobě samé. Díky Vám jsem se naučila, jak důležité je odpustit a nechat něco jít, a jaké je hezké být vděčný. Toto vše mělo přijít, abych Vás poznala a mohla jsem na sobě pracovať💛🧡 ♥️ ️😊..

Děkuji Vám z celého srdce ♥️ ️, za Vaši důvěru, Vaši pomoc, úsilí, podporu, povzbuzení a trpělivost při všech mých otázkách, které vždy mám.

Děkuji vám za to, že jste mi vždy dodali odvahu a sílu. Velice vám děkuji za to, že jste tu vždy pro mě♥️😘💐

Hezké, že existujete♥️😘💐☘
Objímám Vás velmi silně, z celého srdce♥️