Bílá magie a Voodoo

Poradenství a meditace

Milá Marion,

chcela by som sa zo srdca poďakovať. Odvtedy, čo sa o mňa staráš a ma sprevádzaš, som získala veľa pozitívnej energie. Išla som svojou cestou a veľa som dosiahla, dnes sama pracujem v ezoterickom poradenstve, je to síce zameranie astrológ, no ja zbieram skúsenosti. Svoju prax budujem s dvoma priateľmi, aby som mohla robiť presne to, čo robíš aj ty ... teda zobrať ľudí za ruku a sprevádzať ich na správnu cestu.

Milá Marion,

chtěla bych ze srdce poděkovat. Od té doby, co se o mě staráš a doprovázíš mě, jsem získala spoustu pozitivní energie. Šla jsem svou cestou a hodně jsem dosáhla, dnes sama pracuji v esoterickém poradenství, je to sice se zaměřením na astrologii, no já sbírám zkušenosti. Svou praxi buduji se dvěma přáteli, abych mohla dělat přesně to, co děláš i Ty ... tedy vzít lidi za ruku a doprovázet je na správnou cestu. Co se týče muže mého srdce, nemám nic nového, jediné co cítím je to, že mě hledá a také mě najde .. a Ty víš, Marion, že na čase nezáleží, on ho potřebuje o něco více a já věřím, že přijde. Stále se ještě věnuji meditaci a dělá mi to nesmírně dobře.
Dnes sama medituji s jinými lidmi a vše je v pořádku. V esoterickém poradenství pracuji s velkým úspěchem, ale už vím, jaké to je, když člověk nemá chvilku klidu, protože stále vyzvání telefon Happy no já to dělám ráda. Ze srdce Ti děkuji, a kdybych mohla, ráda bych Tě někdy navštívila ve Tvé kanceláři. Ty jsi anděl světla ...
Děkuji, Marion. Se srdečným pozdravem